ازمایش اسپرم جهت باروری

سلام کارشناس عزیز .نظر شما در مورد ازمایش اسپرم من چیه؟
ممنون میشم که معنی اصطلاحات رو برام بنویسید. و ایا من مشکل کندی حرکت اسپرم دارم؟
درضمن میشه به من بگید جواب ازمایش من با توجه به اینکه من نمونه رو خونه گرفتم و تا رسوندن به ازمایشگاه حدود نیم ساعت طول کشید و تو این مدت توی جای گرم بوده درسته یا باید مجدد نمونه بدم با توجه به اینکه ازمایشگاه در جریان نمونه گیری تو خونه نبوده و ساعت نمونه گیری رو 45 دقیقه بعد از نمونه گیری حقیقی ثبت کرده.
Volume: 2.5
Appearance: opal
Liquifacti: 25
Viscosity: mod
Ph: 7.5
Sperm count: 51000000
Abnormal forms: 25%
Motility 3hrs: 35%good.20%fair.20%poor.25%nil
W.B.C: 0-1
R.B.C: 0-1

پس چرا جواب منو نمیدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام .اخه این تخصصیه فقط باید کارشناس محترم بگه. ولی خب تا جاییکه من اطلاع دارم ازمایشتون نرماله. تو برگه آزمایشتون هم جلوی نتیجه ازمایش رنج نرمال رو هم قید کرده. خودتون میتونین تا حدی تفسیرش کنین

Re: ازمایش اسپرم جهت باروری

hoseina نوشته شده:سلام کارشناس عزیز .نظر شما در مورد ازمایش اسپرم من چیه؟
ممنون میشم که معنی اصطلاحات رو برام بنویسید. و ایا من مشکل کندی حرکت اسپرم دارم؟
درضمن میشه به من بگید جواب ازمایش من با توجه به اینکه من نمونه رو خونه گرفتم و تا رسوندن به ازمایشگاه حدود نیم ساعت طول کشید و تو این مدت توی جای گرم بوده درسته یا باید مجدد نمونه بدم با توجه به اینکه ازمایشگاه در جریان نمونه گیری تو خونه نبوده و ساعت نمونه گیری رو 45 دقیقه بعد از نمونه گیری حقیقی ثبت کرده.
Volume: 2.5
Appearance: opal
Liquifacti: 25
Viscosity: mod
Ph: 7.5
Sperm count: 51000000
Abnormal forms: 25%
Motility 3hrs: 35%good.20%fair.20%poor.25%nil
W.B.C: 0-1
R.B.C: 0-1
سلام
دوست عزیزم فاکتورها همگی نرمالند سرعت هم طبق معیار ساطمان بهداشت جهانی از آنجاییکه بالای 25% با سرعت پیشرونده دارد( 35%good)نرمال تلقی می گردد.
تعدا اسپرمها 51 میلیون /اسپرمهای با شکل نرمال 25% است(که البته وقتی کاملاً نرمال تلقی می شد که بالای 30% می بود چراکه برخی معیارها 15% و برخی 30% را حداقل نرمال تلقی کرده اند)
Liquifact هم مدت زملن تبدیل شدن منی زا حالت زل به مایع ؛ گفته می شود.
در مورد جمع آوری تمونه: نیم تا 1 ساعت کلاً فرصت هست که از زمان گرفتن نمونه، به آزمایشگاه منتقل گردد. اما مهم این سات که درمای بدن نگهداری شود و نه بیشتر.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “مشاوره ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 34 مهمان