roze64 بخون

سلام رز عزیزم 8) مرسی که به ایمیل من پاسخ دادی. من هم ارزو میکنم خدا بهت یه نی نی تپل

مپل هدیه بده.من دکتر واسم قرص کلومیفن نوشته گفت تا 3 دوره بخور اگه باردار نشدی بعد

این 3 ماه برو عکس رنگی از رحم بنداز حالا من تازه 1 دوره خوردم این چهارشنبه قراره برم عکس

رنگی بندازم شما اطلاعاتی در این زمینه داری دعا کن سالم باشم :lol: :P

همیشه به فکر خدا باش.

سلام آزاده جان خوبی؟گلم مر30 ایشاا... یه نی نی سالم و ناز خدا به شما هم هدیه بده من 7 ماهه که اقدام کردم ماه اول پزشکم بهم کلومیفن داد وکاراشتباهی که کردم این بود که رفتم پیش یه پزشک دیگه و اون یک سری دارو به اضافه براسه ماه کلومیفن داد وگفت باردارنشدی بعد از سه ماه بیا و من رفتم وشرح حالم رو درمطالبم بخونی متوجه همه چیز میشی وقتی رفتم پیشش دوماه بود وافتاده بودم روی لکه بینی واون هم آمپول پروژسترون برام تجویز کرد واز اون موقعه بخاطر آمپول و قرص های مختلف دوماه من لکه بینی دارم که دکتر گفت اختلالات هورمونی هست خلاصه اینکه 4 ماه بود که اقدام کرده بود وپزشک دوم برام عکس رنگی نوشت که من مشورت کردم با کارشناس مامایی اینجا که به ما لطف دارن هم مشورت کردم وپی بردم برای ما که هنوز یکسال نشده عکس رنگی لازم نیست بعداز اون برگشتم پیش پزشک اولم پزشکم میگه سالم ترین زن وشوهرها ممکنه بعداز یکسال بچه داربشن عزیزم سوالی داشتی بپرس واسه خودمون یه پا دکتر شدیدم :lol: :lol: :lol: به نظرمن عکس رنگی انجام نده میخای مشورت کن موفق باشی گلم قربانت :wink: :wink: :wink:
ارسال پست

بازگشت به “مشاوره ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 45 مهمان