نی نی

سلام
من 2 ساله که ازدواج کردم و تو این مدت طبیعی جلوگیری میکردیم و الان 1 ماهه که جلوگیری نکردیم الان 6 روزه که پریودم عقب افتاده و 3 روزه که لکه بینی دارم .بی بی چک منفی بود! ممکنه راهنمایی کنید که دلیلش چیه؟ دوست دارم بچه دار بشم

آوا جون ممكنه لكه هات به خاطر لانه گزيني باشه ولي معمولا بيبي چك دو هفته بعد تاخير نشون ميده اگه ميخواي مطمئن شي آز خون بده سريع جواب ميگيري.

سلام آوا جون
امیدوارم که هر چه زودتر مامان شی. ما رو بی خبر نذریااااااااااا :wink: ایشالله که با خبرای خوب برگردی. :)
بهترین ها را برایتان آرزو می کنم.

marzie66 نوشته شده:سلام آوا جون
امیدوارم که هر چه زودتر مامان شی. ما رو بی خبر نذریااااااااااا :wink: ایشالله که با خبرای خوب برگردی. :)
بچه ها ممنونم از همتون . ولی من بعد از 4 روز هنوز رنگ ترشحم قهوه ایه به نظرتون دلیلش چیه؟ :?:

سلام
آواجان! ضمن اینکه امیدورام در بهترین موقیعیت که خدا می داند خبر مامان شدنتون رو بدهید!
باید بدانیم که اگر این لکه بینی به همین حالت ختم شود و به خونریزی تبدیل نشود، باید تست بارداری دهید و احتمالش هست. اما از طرفی احتمال دارد همین لکه بینی تبدیل به خونریزی شود که رد این صورت این همان قاعدگی شماست و احتمال بارداری نیست.
كارشناس مامايي فيروز

سلام دوستای خوبم . من دیروز رفتم آزمایش خون و سونوگرافی ولی جواب منفی بود . لکه ها هم تموم شدن دکتر گفت احتمالا ماه دیگه پریود میشم . ولی خواست خدا هرچی باشه همون میشه امیدوارم که هرچی که خیره همون برای همگیمون پیش بیاد
:) دکتر بهم گفت 1 ماه خیلی زوده که بخوام نتیجه بگیرم :P

همتونو دوست دارم . با هم در تماس هستیم .
ارسال پست

بازگشت به “مشاوره ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 93 مهمان