Re: مشاوره زنان

سلام. 8 مرداداولین روز قاعدگیم بود و دوره پریودم 26 روزه اس. آزمایش بارداری عدد 83 رو دقیقا دو روز بعد از تاخیر پریودی نشون داد که گفتن عدد پایینی هس اما دکترم گف مشکلی نیس تقریبا 5 روزه لکه بینی دارم و متاسفانه از امروز خونریزی دارم در حد پریودی همراه با کمر درد. خیلی نگرانم چون خودم دوس داشتم باردار بشم. راهنماییم کنین که چه اتفاقی داره برام میفته

M2205 نوشته شده:سلام. 8 مرداداولین روز قاعدگیم بود و دوره پریودم 26 روزه اس. آزمایش بارداری عدد 83 رو دقیقا دو روز بعد از تاخیر پریودی نشون داد که گفتن عدد پایینی هس اما دکترم گف مشکلی نیس تقریبا 5 روزه لکه بینی دارم و متاسفانه از امروز خونریزی دارم در حد پریودی همراه با کمر درد. خیلی نگرانم چون خودم دوس داشتم باردار بشم. راهنماییم کنین که چه اتفاقی داره برام میفته
سلام
سونوتون چطور است عزیزم؟
بهتر بود با اختلاف 72 ساعت از اولین آزمایش، تکرارش می کردید و از نرمال بودن بارداری مطمئن می شدیم
كارشناس مامايي فيروز

22222 نوشته شده:با سلام به مشاور عزیزم من شب اول عروسیم درحین نزدیکی ک پرده ام پاره شد خون ندیدم اما یک روز بعدش خون صورتی رنگ دیدم آیا ممکنه هنوز پاره نشده باشه؟بعد ی ساله برابارداری تلاش میکنم اما هنوز باردار نشدم ممکنه بخاطر پرده باشه که هنوز باردار نشدم؟؟؟ممنون میشم جواب بدید
سلام
اگر در حال حاضر نزدیکی می کنید نه عزیزم ممکن نیست
از طرفی اسپرم ها حتی برای دختران باکره هم امکان بالا برفتن و ایجاد بارداری را دارند(از همان جایی که خون قاعدگی خارج می شود مایع منی هم می تواند وارد شود(اسپرمها هم خاصیت جهش به جلو دارند و ...)
اما خوب بدیهی ست که برای اقدام برای بارداری نزدیکی انجام می شود نا مایع منی حتما نزدیک دهانه ی رحم ریخته شود و اسپرمها امکان بالا رفتنشان بیشتر باشد.
كارشناس مامايي فيروز

با سلام به مشاور عزیزم من شب اول عروسیم درحین نزدیکی ک پرده ام پاره شد خون ندیدم اما یک روز بعدش خون صورتی رنگ دیدم آیا ممکنه هنوز پاره نشده باشه؟بعد ی ساله برابارداری تلاش میکنم اما هنوز باردار نشدم ممکنه بخاطر پرده باشه که هنوز باردار نشدم؟؟؟ممنون میشم جواب بدید

سلام
پاسخ شما رو در پست دیگرتون گذاشته بودم عزیزم
عرض کرده بودم که:
اگر در این یک سال نزدیکی کامل داشته اید نه امکانش نیست.
قاعدتا الان پرده بکارت شما پاره شده است و این مساله ، مشکلی در راه بارداری شما محسوب نمی شود.
علل دیگر را سنجیده اید؟
كارشناس مامايي فيروز

سلام خدمت کارشناس محترم خسته نباشيد
حدودسه ماه ازدواج کردم یک ماه قبل از عروسی یه بسته قرص ال دی مصرف کردم (روزپریودم دقیقا روز عروسیم بود)بعداز ازدواج پریودم نامنظم شده درصورتی که قبلا مرتب درتاریخ موعد پریود میشدم در ضمن اقدام به بارداری کردیم آیا امکان داره من مشکلی داشته باشم لطفا راهنماییم کنید :|

سلام خدمت کارشناس محترم خسته نباشيد
حدودسه ماه ازدواج کردم یک ماه قبل از عروسی یه بسته قرص ال دی مصرف کردم (روزپریودم دقیقا روز عروسیم بود)بعداز ازدواج پریودم نامنظم شده درصورتی که قبلا مرتب درتاریخ موعد پریود میشدم در ضمن اقدام به بارداری کردیم آیا امکان داره من مشکلی داشته باشم لطفا راهنماییم کنید

S.m نوشته شده:سلام خدمت کارشناس محترم خسته نباشيد
حدودسه ماه ازدواج کردم یک ماه قبل از عروسی یه بسته قرص ال دی مصرف کردم (روزپریودم دقیقا روز عروسیم بود)بعداز ازدواج پریودم نامنظم شده درصورتی که قبلا مرتب درتاریخ موعد پریود میشدم در ضمن اقدام به بارداری کردیم آیا امکان داره من مشکلی داشته باشم لطفا راهنماییم کنید :|

باسلام.من درهفته36بارداری هستم.قطرسرجنینم93میلی متردرسونونشون میده که دوهفته بزرگ تره.دکترم میگه احتمال داره بخاطربزرگی سرجنین زایمان طبیعی پیشرفت نکنه وسربچه توکانال زایمان گیرکنه.انتخاب گذاشته به عهده خودم میگه یاسزارین انتخاب کن یا میتونی بری زایمان طبیعی که اگه بچه توکانال گیرکرد ببریمت اتاق عمل.من موندم اگه میشه راهنمایی کنیدکه باوجودبزرگی سرجنین میتونم زایمان طبیعی راحتی داشته باشم؟!
ارسال پست

بازگشت به “مشاوره ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 11 مهمان