سلام به کارشناس محترم...............من همونطور که قبلا توضیح داده بودم روز 13 سیکلم امپول اچ سی جی زدم و امشب که روز 21 سیکلم هست زیر دلم همش تیر میکشه و گاهی یه درد کوچیک که هر دو قابل تحمل هستش.....میخواستم بپرسم علت تیر کشیدن چیه ایا ممکنه به خاطر لانه گزینی باشه یا به خاطر اینکه امپول زدم یا چیز دیگه ممنون و با تشکر

سلام من یک ماه پیش توی پریدشدنم اختلال بوجود اومد یعنی در فاصله یک ماه دو بار پرید شدم .آزمایش دادم پرولاکتینم بالا بود و قرص داستینکس خوردم و الان نرمال شده .می خوام بدونم اگه کسی داستینکس بخوره در طول مصرف احتمال بارداری وجود داره؟ و اگر قصد باردار شدن داشته باشه باید چی کار کنه؟

samar نوشته شده:سلام من یک ماه پیش توی پریدشدنم اختلال بوجود اومد یعنی در فاصله یک ماه دو بار پرید شدم .آزمایش دادم پرولاکتینم بالا بود و قرص داستینکس خوردم و الان نرمال شده .می خوام بدونم اگه کسی داستینکس بخوره در طول مصرف احتمال بارداری وجود داره؟ و اگر قصد باردار شدن داشته باشه باید چی کار کنه؟
با سلام خدمت كگارشناس محترم
من در روز هفتم قاعدگي نزديكي بدون پيشگيري داشتم بخاطر داشتن يك فرزند از روش پيگيري اورژانسي استفاده كردم درست بعد از كي هفته پريود شدم كه البته بهمراه خونريزي شديد.
بنظر شما اين طبيعي است؟

samar نوشته شده:سلام من یک ماه پیش توی پریدشدنم اختلال بوجود اومد یعنی در فاصله یک ماه دو بار پرید شدم .آزمایش دادم پرولاکتینم بالا بود و قرص داستینکس خوردم و الان نرمال شده .می خوام بدونم اگه کسی داستینکس بخوره در طول مصرف احتمال بارداری وجود داره؟ و اگر قصد باردار شدن داشته باشه باید چی کار کنه؟
سلام دوست عزیز داستینکس صرفاً پایین آورنده ی سطح پرولاکتین است و مانعی بر سر باردار شدن به وجودنمی آورد پس در حین مصرف هم احتمال باردار شدن وجود دارد .
كارشناس مامايي فيروز

سلام
دوست عزیزم اینطور که متوجه شدم حدود 14تا 17 سیکل مجدد پریود شده اید. درست است که بعد از مصرف قرص اورژانس اندکی تغییر یا بی نظمی در سیکل رخ می دهد اما این میزان جلوانداختن قاعدگی گزارش نشده است.
كارشناس مامايي فيروز

zendegi نوشته شده:سلام به کارشناس محترم...............من همونطور که قبلا توضیح داده بودم روز 13 سیکلم امپول اچ سی جی زدم و امشب که روز 21 سیکلم هست زیر دلم همش تیر میکشه و گاهی یه درد کوچیک که هر دو قابل تحمل هستش.....میخواستم بپرسم علت تیر کشیدن چیه ایا ممکنه به خاطر لانه گزینی باشه یا به خاطر اینکه امپول زدم یا چیز دیگه ممنون و با تشکر
سلام
دوست عزیز آمپول به خودی خود یا لانه گزینی درد ایجاد نمی کنند درد مربوط به تخمک گذاری هم که الان از زمانش گذشته است در صورت ادامه درد یا شدید شدن پیگیری بالینی به علت یابی می انجامد.
كارشناس مامايي فيروز

سلام به کارشناس محترم فیروز .......به دلیل تنگی نفس تصمیم دارم به دکتر مراجعه کنم ولی قبلش میخوام ازمایش بتا بدم تا از بارداری مطمئن شم.. نمیدونم الان جواب میده یا نه؟؟ من روز 24 سیکلم هستم و سیکلام 35 روزست و از نزدیکی هام 7 روزی میگذره.....اگه از بدم ممکنه جواب درستی بگیرم یا خیر

سلام به کارشناس محترم فیروز ، من الان در روز ششم پریود هستم می شه منو راهنمایی کنید که کیت تخمک گذاری رو از کی باید استفاده کنم ؟ البته سیکل من 26 تا 30روزه. و چه زمانهایی باید نزدیکی داشت برای بارداری

zendegi نوشته شده:سلام به کارشناس محترم فیروز .......به دلیل تنگی نفس تصمیم دارم به دکتر مراجعه کنم ولی قبلش میخوام ازمایش بتا بدم تا از بارداری مطمئن شم.. نمیدونم الان جواب میده یا نه؟؟ من روز 24 سیکلم هستم و سیکلام 35 روزست و از نزدیکی هام 7 روزی میگذره.....اگه از بدم ممکنه جواب درستی بگیرم یا خیر
سلام دوست عزیزم اگر سیکلهای شما همان 35 روز مانده باشد (در این سیکل) برای آزمایش زود است. در کل 9-11 روز پس از لقاح احتمالی، نزدیک ترین زمان ممکن برای انجام آزمایش خون است و حتی برای اطمینان خاطر از نتیجه منفی اشتباه گرفتن، توصیه می شود که 2-3 روزی از تاخیر بگذرد و سپس آزمایش درخواست شود.
كارشناس مامايي فيروز

samar نوشته شده:سلام به کارشناس محترم فیروز ، من الان در روز ششم پریود هستم می شه منو راهنمایی کنید که کیت تخمک گذاری رو از کی باید استفاده کنم ؟ البته سیکل من 26 تا 30روزه. و چه زمانهایی باید نزدیکی داشت برای بارداری
سلام دوست عزیز زمان احتمالی تخمک گذاری در سیکلهای شما 12تا 16 سیکل است پس کیت را از روز 10 تا 19 برای اطمینان خاطر استفاده کنید. اولین روز پررنگ شدن دو خط در کیت(که از فردای آن رو به کم رنگ شدن می روز) روز مثبت شدن کیت حساب شده و 24-36 ساعت پس از ان به تخمک گذاری محتمل است. پس از مزان مثبت شدن کیت، باید برای نزدیکی اقدام کنید.(چراکه نزدیکی هایی به بارداری می انجامد که دو روز پیش از تخمک گذاری و یا روز تخمک گذاری رخ داده باشد.
كارشناس مامايي فيروز

سلام به کارشناس محترم..........من بعد از انجام ازمایش خون فهمیدم باردارم و الان 4 هفته و 4 روزمه..........میخوام بدونم من کم خونی دارم نسبتا زیاد که دکتر قبل از بارداری به من قرص فریرون داد.......الان خوردن این قرص موردی نداره؟؟؟؟// کم خونی من جبران نشده؟؟؟؟؟؟؟ حتی دکتر گفت علت اینکه نفس کم میاری به خطر کم خونیت هست. دکترم گفت بخور ولی عده ای میگن الان نباید بخورم تا 4 ماهگی از اون موقع به بعد بخورم............من چه کار کنم
؟؟؟؟؟؟
ارسال پست

بازگشت به “مشاوره ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 38 مهمان