memol نوشته شده:سلام امیدوارم که در کمال صحت وسلامت باشید ،لطف کنید و رهنماییم کنید؛

همونطور که قبلا گفتم من جنینم رو از دست دادم و 3روز پیش با عمل کورتاژ رحمم رو تخلیه کردن بماند که مردم از درد، ولی‌ خوب به هر حال با تمام سختیهاش تمام شد .

الان من دردهایی دارم که تو این3 روز تازه امروز ساکت تر شده هنوز هم درد تو دلم می‌پیچه به طوری که اصلا نمیتونم بشینم همش احساس می‌کنم تو رحمم خشک و پر از بعد هست .

همینطور زمانی‌ که مثانه‌ام پر هست تا وقتی‌ که تخلیه می‌شه درد تو شکمم می‌پیچه حتی در تخمدونها هم احساس درد وحشتناکی دارم وقتی‌ هم که خارج می‌شه[مثانه تخلیه می‌شه]اون لحظه هم من درد دارم حالا نمیدونم باید این درد رو جدی بگیرم یا طبیعی هست و نیاز به زمان داره چون اینجا به من گفتن که وقتی‌ تب داشتم مراجعه اورژانسی داشت باشم و بعد از یک ماه هم وقت چکاب دارم .در ضمن خدارو شکر خونریزی هم ندارم فقط در حد لک هست .

لطف کنید و مثل همیشه راهنماییم کنید .من منتظر هستم.

ُسلام
دوست عزیزم اول از همه متاسفم از اینکه منتظر ماندید بعد از آن امیدوارم که همدلی من رو بپذیرید.
در مورد درد در حد خفیف طبیعی ست و فقط هنگامی که در حدی باشد که نیاز به مسکن پیدا کنید و یااینکه مثلاً درد زیر دل با سایر علامات عفونت نظیر ترشح عفونی و تب همراه شود باید پیگیری فوی داشته باشید.
با آرزوی سلامتی و بارداری آینده خوش و سلامت
كارشناس مامايي فيروز

سلام

می‌شه لطفا مثل همیشه راهنماییم کنید

اگر یادتون باشه من تقریبا دو ماه پیش یک سقط به روش کورتاژ داشتم ،

دقیقا30روز بعد از عمل دکترم به من قرص استروژن و پروجستون دادن تا پریودم شروع بشه اما قرص‌ها تمام شد حدودا یک هفته می‌شه من هنوز پریود نشدم خیلی‌ نگرانم میخواستم بدونم آیا این طبیعی هست یا اینکه باید غصه بخورم.

درضمن یک دو سه روزی هم خارش و ترشح‌های زرد بدونه بو داشتم که با نشستن در محلول بتادین و جوش شیرین در آب ولرم رفع شد .

الان خیلی‌ غصه دارم چون با استفاده کردن قرصها چرا من پریود نشدم دکترم گفته بودن بعد از ۳روز استفاده از دارو پریود میشم .

باز هم ممنون از راهنمایی مفیدتون.
به ندای قلبت گوش کن،این همان است که تو میخواهی‌

سلام کار شناس جونم

امروز رفتم برای کنترل قبلا گفتم که پریود نمیشم گفتن که دهان رحم بسته است و بعد کمی‌ خودشون بازش کردن اما بیشتر نمی‌شد چون خیلی‌ درد داشت خلاصه الان کمی‌ خون ریزی دارم ولی‌ قطع شد ،

اگر کاملا تخلیه نشه باید برم اتاق عمل خیلی‌ استرس دارم باز هم اتاق عمل.

سوالام اینه که چه کار‌هایی‌ انجام بدم تا دهان رحم به طور طبیعی خودش باز بشه و کاملا تخلیه بشه چی‌ بخورم خواهش می‌کنم کمکم کنید دیگه نمیخوام برم اتاق عمل باز هم ممنون بخاطر راهنمایی تون

با سلام خدمت کارشناس مامایی
حدود یکسال است که به ریفلاکس معده دچار شدم و کپسول آمپرازول مصرف می کنم.و همچنین متفورمین.قصد بارداری دارم آیا می تونم متفورمین و آمپرازول در بارداری مصرف کنم؟سال گذشته اسید فولیک مصرف می کردم آیا الان که قصد بارداری دارم باید مجددا اسید فولیک مصرف کنم؟
با تشکر
در ناامیدی بسی امید هست

memol نوشته شده:سلام کار شناس جونم

امروز رفتم برای کنترل قبلا گفتم که پریود نمیشم گفتن که دهان رحم بسته است و بعد کمی‌ خودشون بازش کردن اما بیشتر نمی‌شد چون خیلی‌ درد داشت خلاصه الان کمی‌ خون ریزی دارم ولی‌ قطع شد ،

اگر کاملا تخلیه نشه باید برم اتاق عمل خیلی‌ استرس دارم باز هم اتاق عمل.

سوالام اینه که چه کار‌هایی‌ انجام بدم تا دهان رحم به طور طبیعی خودش باز بشه و کاملا تخلیه بشه چی‌ بخورم خواهش می‌کنم کمکم کنید دیگه نمیخوام برم اتاق عمل باز هم ممنون بخاطر راهنمایی تون
سلام
دوست عزیز متاسفانه تغذیه و .. کمک چندانی نمی کند.
جراحی برای چه؟ مگرسونویی دال بر تخلیه کامل نداشته اید؟
كارشناس مامايي فيروز

سلام کارشناس جون مهربونم:

در جوابتون باید بگم، چرا، من سونو دادم :تو سونو اول گفتن که خوبه و طبیعی هست کاملا تخلیه شده و قرص دادن که پریود شم گفتن در حین استفاده از دارو باید پریود شم اما دارو تمام شد، بعد دو هفته هنوز پریود نشدم .که پریروز دوباره رفتم گفتن که ۷۰ روز خیلی‌ هست که هنوز پریود نشدم همینطور اینکه از مصرف قرص خیلی‌ گذشته و اینم خوب نیست دیواره رحم ضخیم شده و خودشون باید دهانه رحم رو باز کنن .بخاطر همین باید بیهوشی بگیرم چون دردش غیر قابل تحمل بود. 8O

در ضمن اینم بگم که متاسفانه اینجا اصلا میونه خوبی‌ با دارو و آمپول ندارن ترجیح میدن که همه چیز طبیعی باشه یعنی‌ ترجیح میدن که خودشون این کارو انجام بدن ولی‌ دارو ندن . :?

یک سوال دارم اینکه می‌تونم به طور ارژانسی از قرص جلو گیری از بارداری استفاده کنم اگه می‌شه ،می‌شه لطف کنید برام توضیح بدین که چطوری باید استفاده کنم.

باز هم ممنونم که وقت گذاشتین و جوابم رو دادین ،قبلا هم ممنون از راهنمائی تون.

shirazi_so نوشته شده:با سلام خدمت کارشناس مامایی
حدود یکسال است که به ریفلاکس معده دچار شدم و کپسول امپرازول مصرف می کنم.و همچنین متفورمین.قصد بارداری دارم آیا می تونم متفورمین و آمپرازول در بارداری مصرف کنم؟سال گذشته اسید فولیک مصرف می کردم آیا الان که قصد بارداری دارم باید مجددا اسید فولیک مصرف کنم؟
با تشکر
سلام خیر دوست عزیزم در بارداری هیچ کدام از داروها نباید استفاده شود.
اسید فولیک را مجدداً باید استفاده کنید.
كارشناس مامايي فيروز

سلام
ممنون از پاسخی که دادید.آیا جایگزینی برای متفورمین . آمپرازول در دوران بارداری وجود دارد؟دکتر گوارشم گفته باید تا آخر عمرم آمپرازول بخورم حالا خیلی نگرانم لطفا راهنمایی ام کنید؟ :cry: :cry:
در ناامیدی بسی امید هست
ارسال پست

بازگشت به “مشاوره ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 13 مهمان