Re: مشاوره زنان

سلام
با سیکل 31 روزه ای که تا به حال داشته اید روز تخمک گذاری در روزهای 17 تا 20 سیکلتون محتمل تر است اما باید از روز 12 تا 22 رو اقدام یک شب در میان داشته باشید چراکه ما به طور قطع نمی توانیم مشخص کنیم
كارشناس مامايي فيروز

22222 نوشته شده:یک سوال دیگرهم داشتم من بعداز نزدیکی باشوهرم چند دفعه خون بسیار کمی دیدم میشه بفرمائید مشکلی دارم یانه؟واقعا ممنونم که با صبر وحوصله پاسخگو هستید
سلام
خونریزی پس از نزدیکی (اگر مرتبط به پرده بکارت نباشد) نیاز به معاینه دارد(در صورت تکرار)
بی نظمی پریودتون شاید برای مصرف 1-2 سیکل قرص و قطع آن بوده باشد.
اما اگر کلا 1 ماه مصرف کردید و الان 3 ماهیست که مصرف نکرده اید نباید بی نظمی داشته باشیم.
اگر اینطور است سونوگرافی حدود روز 13 سیکل انجام دهید
كارشناس مامايي فيروز

سلام
٣١ سالمه
از ٥ تا ٩ دوره كلوميفن خوردم دكترم بهم دو آمپول اچ سي جي داد كه روز ١٣ سونو بدم اگر اندازه مناسب بود بزنم
با توجه به ٤ روز تعطيلي عمومي كه دقيقا روزهاي ١١ تا ١٥ دوره من بود و اصلا دسترسي به سونو و دكتر ممكن نبود روز ١٠ سونو دادم كه فوليكول هاي ٢٠-١٧-١٣-٩-٨ داشتم و با توجه به نبود دكتر كه از دسِت ندم فوليكولامو ديروز يعني روز ١١ دوره ساعت ٧ شب امپولا رو زدم و شب ساعت ١٢ نزديكي داشتم
الان نكرانم زود بوده؟ دير بوده؟ خوب بوده؟ و اينكه امكان دوقلويي دارم؟
چطوري نزديكي كنم؟

یسلام.من ۱۶اردیبهشت با امپول سقط جنین ۴هفته ایی داشتم.بعدش تا ۱۰روز خونریزی شدید داشتمو سونو دادم که مشخص شد سقط انجام شده و یه لخته خیلی کوچیک مونده که دکتر گفت نیازی به قرص نیست با پریودی ماه بعد دفع میشه.بعدش دوبار رابطه جنسی داشتمالبته با وسیله پیشگیری.و ۱۶خرداد من پریود نشدم و سمت چپم تیر میکشه و نبض حس میکنم.امکان بارداری هست؟بی بی چک هم منفی بوده

سلام مجدد و تشكر فراوان از وقت گذاشتنتون
با توجه به اطلاعات در پيام قبلي كه ٥ روز كلوميفن خوردم روز ١٠ سونو دادم فوليكول ١٧،٢٠، تخمدان راست و ١٣،٩،٨ در تخمدان چپ داشتم روز ١١ آمپول اچ سي جي تزريق كردم
روز ١٥ دوره رفتم سونو كه ببينم آزاد شدن،بهم گفت دو فوليكول چروكيده ١٧،١٩ در تخمدان راست داري داري به همراه فوليكول ٩،١١
در تخمدان چپ
مايع آزاد كلدوساك رويت شد
مايع آزاد كنار تخمدان چپ رويت شد
فوليكول چروكيده يعني چي؟
يعني بعد از ٤ روز فوليكولام اصلا رشد نكردن يا تخمك آزاد شده كوچيك شدن؟
فوليكول ١٣ تخمدان چپ ازاد شده كه نيست؟

ضمنا دو روز بعد از تزريق آمپول يه كمي تخمدان چپ تير كشيد و صبح روز سونو كه ١٥ دوره بود چند دقيقه تو خواب كمر درد شديد داشتم
ممنون از راهنماييتون
در ضمن قرص دگزامتازون ٠/٥ از روز اول دوره نصف دارم ميخورم تا روز ٣٠ بهم گفتن بخورم
ارسال پست

بازگشت به “مشاوره ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 10 مهمان