آیا من باردارم

با سلام خدمت کارشناس مامایی
چند روزی است که من حالت تهوع ،کمر درد دارم حتی نمیتونم چیزی بخورم زیر دلم به شدت درد میکنه ترشحاتم زیاد شده و تکرر ادرار دارم ماه پیش با همسرم فقط ازطریق تماس سطحی رابطه داشتیم و بعد از آن از کاندوم استفاده میکنیم. نگرانم باردار باشم چون در حال کاهش وزن هستم و قرص آمپرازول و متفورمین و اسپیرونولاکتون می خورم و چون 2 ماه است پریود نشدم خیلی نگران هستم و در پاهام ضعف شدیدی دارم و خیلی زود خسته میشم .و چون همیشه ورزش میکنم این مسئله من خیلی نگران کرده. :cry: :cry: از بی بی چک در زمان صبحگاهی استفاده کنم؟ لطفا راهنمایی ام کنید

در ناامیدی بسی امید هست

از بی بی چک استفاده کردم اما هیچ خطی ظاهر نشد. فردا دوباره امتحان می کنم و به شما اطلاع میدم .هنوز کمر درد را دارم آیا کمر درد جز دردهای دوران بارداری است؟حالت تهوع در اکثر ساعات دارم نه فقط صبح.
در ناامیدی بسی امید هست

سلام
من از بی بی چک استفاده کردم و چون دیر ظاهر شده بود فکر کردم هیچ خطی ظاهر نشده . و صبح دوباره امتحان کردم 1 خط پررنگ و 1 خط کمرنگ ظاهر شد. آن موقع متوجه شدم بی بی چک اولی 2 خط ظاهر شده.آزمایش بتا دادم منتظر جوابش هستم ممکن هست که بتا منفی باشه؟اگه منفی بود دوباره آزمایش بدم ؟
در ناامیدی بسی امید هست

مجددا سلام
جواب ازمایش بتا گرفتم 9/1 هست البته مسئول آزمایشگاه گفتند حالا که بی بی چک مثبت شده 1 هفته دیگه آزمایش بده تا مطمئن بشی فردا میرم دکترم تا برام سونوگرافی بده ایا سونوگرافی بارداری در روزهای اول نشون میده؟
در ناامیدی بسی امید هست

سلام کارشناس گرامی
من هنوز حالت تهوع های بدی دارم و همچنین کمرم به شدت درد میکنه ،چشم هام سیاهی میره و سرگیجه نیز دارم لطفا راهنمایی ام کنید.
در ناامیدی بسی امید هست

سلام دوست عزیزم! احتمال قوی بارداری مسلم می شود مبارکه! اما سونو معمولاً زیر 4 هفته ممکن است فقط تغییرات اندکی را گزارش کند و ساک را نبیند.
در اولین فرصت به درمانگری که در صورت بارداری قرار است تحت نظرش باشید مراجعه کنید.کمر درد شدید جزو مواردی که به طور عادی از مادران گزارش شود نیست.
كارشناس مامايي فيروز

سلام کارشناس گرامی
من دریروز پیش دکترم رفتم ایشون برام سونوی واژینال نوشتند .در سونو بارداری داخل رحمی و خارج رحمی دیده نشد.فقط کیستی در تخمدان چپ دارم به ابعاد 31*40 mm دارم .کمی مایع در کولدوساک خلف مشهوده ،این منو نگران کرده این مایع چیه؟.دکتر برای کیستم قرص دزوسپتیو نوشت تا 3 ماه بخورم و برای تکرر ادرارم سیپروفولکساسین تجویز کزد.در ضمن زخمی کوچکی داشتم که برام فریز کرد اما خیلی درد دارم برام مفنامیک اسید تجویز کرد به غیر ازاین مسکن چه مسکنی میتونم بخورم؟
با تشکر
در ناامیدی بسی امید هست
ارسال پست

بازگشت به “مشاوره ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 14 مهمان