تنظیم شدن پریودی

عرض سلام و خسته نباشید.من 30 سالمه و 6 ماهه اقدام برای بارداری کردم که موفق نشدم.2 ماهه پیش متخصص زنان رفتم که بعد از معاینه داخلی و سونوگرافی داخلی گفتند مشکلی ندارم و دو دوره داکسی سایکلین 100 نوشتند که روز 1-10 پریودی من و شوهرم استفاده کنیم که اگر عفونتی پنهانی داریم برطرف شود.قبل از اقدام به بارداری پریودیم مرتب و 30 روزه بود اما بعد از اقدام همه چیز به هم ریخته دوره ها 34 روزه تا 21 روزه شده .بعضی وقتا 5 روز اول فقط لکه بینی هست و 9-10 روز طول میکشه تا تموم بشه.بعضی وقتها از روز اول خونریزی دارم و 5 روزه تموم میشه.خلاصه همه چیز در هم شده.دو دوره هم از کیت تخمک گذاری استفاده کردم که نتونستم روز تخمک گذاری رو پیدا کنم در واقع هیچ وقت دو خط پررنگ نشد.استرسم هم خیلی خیلی زیاده چون از طرف خانواده شوهرم خیلی تحت فشارم برای باردارشدن.حالا چند تا سوال داشتم:
1-از اونجایی که دکترای متخصص خیلی سخته مراجعه بهشون میخوام که اول یه دکتر عمومی برم تا برام آزمایشات خون لازم رو بنویسه...این آزمایشها چی هستن؟؟
2-علت این بی نظمیها و لکه بینی ها چی میتونه باشه آیا من میتونم بدون مراجعه به متخصص خودم از دارویی برای تنظیم شدن پریودی و بالا بردن احتمال بارداری استفاده کنم؟؟شما پیشنهادی برام دارید؟؟
در ضمن 6 ماهی هست که قرص ایرونرم(مکمل آهن) استفاده میکنم.
کاش میشد مجبور نشم برن پیش متخصص آخه دفعه قبل رفتارش خیلی خیلی بد بود و من رو وحشت زده کرد!کمکم کنید.

با توجه به شرح حالی که دادید عزیزم! شاید بهتر باشد یک آژمایش هورمونی کامل را نیز داشته باشید. که پزشک عمومی هم به راحتی می تواند درخواست کند. فقط در این ضمن فراموش نکنید که استرس شما بدترین عامل است می دانم که سخت است اما تمرین و سعی کنید تمامی فاکتورهای محیط را بی اهمیت تلقی کنید (برای سلامتی و زودتر نتیجه گرفتن...)
روش پیشگیری شما چه بوده که تا قطع کردید بی نظم شده است؟
كارشناس مامايي فيروز

بهترین زمان برای مراجعه به متخصص زنان چه روزی از سیکل هست؟ من الان 4 روزه لکه بینی دارم.و تصمیم گرفتم به متخصص مراجعه کنم.چه روزی در دوره سیکا پریودی بهترین زمان است برای مراجعه؟؟!!
ارسال پست

بازگشت به “مشاوره ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 22 مهمان