جذب جنین در هفته 9 بارداری

با سلام و خسته نباشید. من در ماه 7 بعد از ازدواجم حامله شدم جواب بتا1609 بود اصلا ویار نداشتم ولی سینه و شکمم بزرگ شده بود. در هقته 9 خیلی کم لکه بینی داشتم رفتم سونوگرافی دکتر گفت اصلا شما حامله نیستید دوباره رفتم بتا دادم جواب صفر بود دکترم گفت جنین جذب شده حاملگی من از نوع مول نبود و بعد ادامه داد بعد از 3 ماه می توانی اقدام به بارداری کنی. از روزی که سونو رفتم تمام بنای آرزوهام فرو ریخته مدام گریه می کنم می ترسم دیگه باردار نشم یا اگرم بشه همین اتفاق بیفته تو رو خدا راهنماییم کنید از فرط استرس دارم می میرم زندگیم برام تلخ شده.در ضمن چند روز قبل از این که برای آزمایش بتا برم، مسموم شدم و به من آمپولی تزریق کردن. بعد از این که جوابم مثبت بود به شدت سرما خورده شدم و 1 ماهی طول کشید تا خوب شدم در این مدت نه پزشک متخصص زنان که یه دکتر عمومی برام آنتی بیوتیک تجویز کرد و مجبور شدم بخورم. از نگرانی و ناامیدی درم بیارید. با سپاس و تشکر. ( عبادت به جز خدمت خلق نیست)
آخرین ويرايش توسط 2 on baran1, ويرايش شده در 0.

سلام
باران عزیز! تجربه ی یکبار سقط (مول یا بارداری پوچ و یا بارداری طبیعی منجر شده به سقط یا سقط فراموش شده) مساله ای ست که بسیاری از خانمها آن را داشتند اما از نظر علمی رنج تکرار این تجربه در حدی ست که یکبار آن حتی نیازمند علت یابی هم نیست! بنابراین خودتان رو نگران نکنید و این تکرار را در حد علمی آن پایین ببینید.
در مورد عدم بارداری هم نترسید عزیزم تجربه ی شما در سریع باردار شدن (صرف نظر از نتیجه بارداری) اتفاقاً نکته ی مثبتی ست و هیچ بعید نیست این بار هم زود باردار شوید.
همه چیز رو به خدا بسپارید. مطمئن باشید آروم خواهید شد و به بهترین چیزها خواهید رسید...
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “مشاوره ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 15 مهمان