منظورم از21تاریخ بودیعنی6/21 بوده نه قاعدگی نداشتم تانه روزمن اینطوری بودم روزنهم که دکتررفتم همون روز آزمایش بارداری دادم که منفی بود همون شب دوتا آمپول پروژسترون زدم اونا دکتربرام تجویز کرد چون آزمایش منفی بود بعد ازآمپول لکه بینی قطع شد فردا آن روز من سونو دادم دکتر گفت اگر پریود نشودی دوباره آزمایش بده ولی من از همین یکشنبه پریود شدم که اثر آمپول هست البته دکتر گفت مشکوک به بارداری هستی؟!!!حالا که پریود شدم البته کارشناس عزیزم اینو بگم دوماه پیش من روی تاریخ خودم یعنی21 هرماه پریود میشدم نمی دونم چرا شهریور اینطوری شد؟!!!!!

کارشناس عزیزم ممنون از پاسختون همچنان منتظرپاسخم می مانم من کلومیفن متفورمین وبروموکریپتین داخلی مصرف میکردم که خود دکتر برام تجویز کرده بود که سری قبا بعد ازسوند گفت مصرف نکن حالا نمی دونم روز 5پریودی دوباره شروع کنم؟؟؟

سلام
رز عزیزم! اگر پریود رخ داده فعلاً جای شکی به بارداری نداریم! (مگر اینکه این خونریزی شما که از یکشنبه رخ داده غیر طبیعی باشد) اگر روال را بر این بگیریم، می توانید داروها را مانند قبل ادامه دهید! چراکه شکی به بارداری نیست.
با این حال تاکید می کنم توصیه به قطع یا ادامه دارو فقط با درمانگر بالینی شماست!
كارشناس مامايي فيروز

سلام خسته نباشید ممنونم کارشناس عزیز دیروزپیش پزشکم بودم گفت مثل سابق داروهارو مصرف کن از متفورمین بروموکرپتین یک بسته نوشت البته از قبل هم داشتم وگفت شوهر آزمایش داده سال88شوهرم ازمایش داد ونرمال بود ودکتربرام عکس رنگی نوشت گفت اگر این ماه حامله نشدی عکس رنگی بگیربیار من میترسم ونمیخام انجام بدم تا حالا 4ماه هست که من جلوگیری دیگه ندارم نظرشماچیه؟؟؟ هنوزبه یکسال نکشیده براحاملگی بعد من برم عکس رنگی بگیرم بالاخره من سه سال جلوگیری کردم ممنون از پاسخگویی شما التماس دعا

سلام
از نظر علمی هم نیازی به انجام آن پیش از یکسال( برای مورد شما) وجود ندارد.
ممنون ! شما هم من و همهی کاربران سایت رو از دعاتون فراموش نکنید!
كارشناس مامايي فيروز

سلام کارشناس عزیزم خسته نباشی ایشاا.. که همیشه تنت سالم باشه عزیزم سوالی داشتم خدمتت ماه پیش 9 روز لکه بینی داشتم رفتم دکتر که در جریانش بودید آزمایش دادم سونو دادم دوتا هم آمپول پروژسترون زدم حالا این ماه بایستی 3 آبان پریود میشدم علایم داشتم ولی نشدم تا 9 آبان شب که نزدیکی داشتم لک کمی دیدم در واقع الان سه روز میشه که لکه بینی دارم بعضی وقتا لک میاد بعضی وقت ها نمیاد والا خسته شدم به نظرشما چکنم؟؟؟حوصله رفتن دکتررو ندارم از این وضعیت خستم و همچنا ن منتظر باردار شدن هستم ممنونم از شما منتظر پاسخ هستم

سلام خسته نباشید من 5 روزه لک بینی دارم کم میشه زیاد میشه دوباره کم میشه طوری نیست که من نوار استفاده کنم معذرت میخام احساس میکنم بعد میرم دستشویی حالا میخاستم بدونم این پریودی حساب میشه یا لک بینی ؟؟؟؟؟ ممنونم

سلام
از آتجاییکه از نظر بهداشتی پر ریسک است کلاً باید مراقب باشید.(چراکه خدای ناکرده در صورت ابتلا به عفونت اثراتش به بارداری آینده(و نه لزوماً فعلی) نیز می رسد)
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “مشاوره ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 24 مهمان