سلام چهار روز لک میدیدم البته کم تا بعد ازچهار روز پریود شدم حالا هفت روز هست خونریزی دارم خسته شدم بنظرتون علتش چیه؟ ازقرص هایی که مصرف کردم نیست؟

سلام در صفحه دوم براتون نوشته بودم الان یازده روز هست پریود شدم وخونریزی زیاده سه روز آخرهم سردرد وحالت تهوع داشتم ب نظرشما علت چیه؟ ممنونم

سلام
دوست عزیز! داستینکس و لتروزول بی نظمی در سیکل یا خونریزی آنرمل ایجاد نمی کنند از طرفی به دلیل افزایش روزهای خونریزی بعید نیست شما دچار کم خونی شده باشید که خود این امر می تواند افزایش این خونریزی را مجدداً مضاعف کند. و نیز سردرد و تهوع هم به همین مساله مربوط باشد(البته تشخیص مسلماً باید بالینی و توسط بررسی آزمایشات، گذاشته شود)
كارشناس مامايي فيروز

سلام کارشناس عزیز از اینکه پاسخ سوالاتم رو میدهید ممنونم الان دو ماه اقدام کردم برا بارداری در جریان مشکلم وداروهایی که مصرف کردم هستید داروها تمام شدن وخبری از بارداری نیست خاستم بدونم تا چقدر زمان بگذره باردار نشدم به پرشک مراجعه کنم؟

رز عزیز! کلومیفن و نیز لتروزول اینطور هستند که تخقیقات نشان داده در یک درمان 6 ماهه در اکثر موارد م.وفقیت را به دنبال داشته اند.بد نیست با توجه به اتمام داروها با مراجعه مجدد نظر درمانگرتان را مبنی بر ادامه ی آن بگیرید.
البته تشخیص با درمانگر بالینی شماست.
كارشناس مامايي فيروز

سلام کارشناس عزیز بعد از مصرف دارو ها باردارنشدم پیش یه پزشک دیگه رفتم داروهایی که مصرف کردم رو نشون دادم اونم این داروها رو برام تجویز کرد کلومیفن 3بسته برای سه ماه
که از 27/5 شروع کردم شبی دوتا متفورمین که از روز 5 قاعدگی اونم شروع کردم یک جعبه کامل وبروموکرتیپتین از شب 5 قاعدگی شبی یک عدد داخلی مصرف میکنم اینم یک جعبه کامل داده کلا داروها برا سه ماه تجویز شده دکترم گفته بعد از سه ماه بیا پیشم نظرشما چیه؟ سوالی که داشتم از خدمتتون این که بعد از اینکه اسپرم وارد واژن شد چقدر باید مکث کنم بعد بشورم چون جایی خوندم که 10تا15دقیقه باید خابید وپاها رو بالا نگه داشت لازمه؟ممنونم

سلام خسته نباشید من 21لک بینی داشتم تا29 دکتررفتم اول ازمایش بارداری نوشت منفی بود بعد امپول پرژسترون برام نوشت زدم قطع شد لک بینی سونو برام نوشت دادم ضخامت آندومتر11 میلیمتر بود میشه بگین این 11 نشانه چی هست؟ اخه جواب ازمایش من منفی بوده بعد هم امپول پرژسترون زدم دکتر گفت 11 مال کسی هست که اوایل بارداریش هست ولی من نشانه ای از بارداری نمی بینم

سلام
رز عزیز! در مورد ضخامت آندومتر بدانید که از ابتدای سیکل از 1تا 4 میلی متر شروع به افزایش می کند و در واقع در همین فاز فولیکولار به 8تا 12 میلی مرت می رسد و تا انتهای فاز لوتئال به همین اندازه می ماند اما به محض شروع قاعدگی و (درواقع شورع سیکل بعدی) و ریزش دیوراه ی رحم دوباره به همان 1-4 میلی متر می رسد!
همانطور که می بینید 11 عددی نیست که لزوماً ما را مشکوک به بارداری کند . اما سوالی دارم:
دقیقاً لکه بینی شما از 21 سیکل شما شروع شد؟ یعنی قاعدگی نداشتید؟ سونو و آزمایش چه زمانی از سیکل شما بود؟
آخرین ويرايش توسط 1 on KarshenaseMamaee, ويرايش شده در 0.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “مشاوره ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 17 مهمان