سلام کارشناس عزیز خسته نباشید پیام خصوصی من بدستتون رسید؟ سوالی داشتم از خدمتتتون درمورد پروژسترون طبیعی در مجله نی نی+ خوندم خیلی تعریف داده بود گفته خوردنش موثرنیست بهترین راهش پتچ های دارویی هست؟یعنی چی؟ میشه لطف کنیدکمی برام توضیح بدید ؟موفق باشید ممنونم

ویژنامه نی نی+ آبان 90صفحه 32 مطلبی در مورد پرژسترون نوشته بعد تیترش اینه

(بارداری+پروژسترون طبیعی=سوپرنی نی) ممنون میشم مجله(ویژنامه) تهیه کنید

در قسمتی از این مطالب نوشته پیشگیری از ناراحتی های قاعدگی ویایسگی و بازگردانیدن سلامتی به بانوان است که ازپوکی استخوان رنج میبرن بااستفاده از پروژسترون طبیعی و گفته برای مصرف باپزشکتون مشورت کنید ممنونم

:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :)

سلا م ممنونم کارشناس عزیز بعداز10روزخونریزی شدید و8روزلکه بینی بالاخره تمام شد خیلی سخت گذشت ممنون از راهنمایی های خوبتون دیگه نرفتم براسونو گرافی تندرست باشید وموفق التماس دعا بازم ممنونم خیالم رو راحت کردید

سلام کارشناس عزیز لکه بینی من کاملا قطع شده بود حتی کمی ترشح هم داشتم ولی دوباربعد ازنزدیکی لکه دیدم به نظرشما علتش چیه؟ممنونم تندرست باشید التماس دعا

با سلام خدمت کارشناس عزیز
من یک دختر 7 ساله دارم و می خواستم برای بارداری مجدداقدام کنم در این 7 سال iud داشتم مدت 3 ماه است که آن را برداشته ام و می خواستم مجدد بادار شوم و همسرم هم خواهان فرزند پسر است و دوره سیکل ماهانه من 4 هرماه است از روز 13 سیکل (ساعت 11 صبح )از کیت تخمک گذاری استفاده نمودم و 13,14,15 از نوار که استفاده نمودم خط بالایی پر رنگ و خط پائینی هاله ای صورتی بود تا امروز 16 سیکل که هر دو خط پر رنگ شد البته لازم به ذکر است که دیروز در حدود ساعت 5 بعد از ظهر ترشحات سفیده تخم مرغی هم داشتم .لطفا راهنمایی نمایید با تشکر
1- بهترین زمان نزدیکی برای لقاح از کی باشد بهتر است؟
2- در صورتی که شب قبل نزدیکی شده باشد و منی داخل ریخته نشده باشد با توجه به ساخت اسپرم سازی و فعال سازی دوباره آن می توان هر شب نزدیکی داشت ؟
3- با توجه به اینکه واژن را با جوش شیرین شتشو داده شده باشد و همسر نیز نیم ساعت قبل از نزدیکی قهوه تلخ میل نموده در صورتیکه خانم حین نزدیکی به ارگاسم نرسد اسپرمی که به تخمک برسد باعث لقاح و جنس مورد نظر می شود؟

سلام
دوست عزیزم 34-36 ساعت پس از اینکه کیت مثبت شد(روز مثبت شدن= روز 16 سیکل شما)
تخمک گذاری رخ خواهد داد.
1- بهترین زمان جهت نزدیکی به قصد بارداری:از زمان مثبت شدن یک شب درمیان آغاز شود. یعنی از همان 16 ا م به شکل یک شب در میان
اما اگر به قصد پسر دار شدن ، منظورتان است باید لقاح به تخمک گذاری نزدیک تر باشد یعنی : از 17 ام آغاز شود.(البته در مورد میزان تاثیر و موفقیت آن نظری ندارم)
2-مسلماً می شودذ اما برخی نتایج تحقیقات توصیه به نزدیکی یک شب ردمیان جهت بارداری می کنند.
3- در مورد تعیین جنسیت: کلاً به نتیجه تحقیقی که تاثیر هر کدام از این روشها را بیان کرده باشد برخورد نکرده ام.
آخرین ويرايش توسط 1 on KarshenaseMamaee, ويرايش شده در 0.
كارشناس مامايي فيروز

سلام
من حدودا" 9 ماهه قرص داستينكس مصرف ميكنم،مهمترين مشكلي كه با اين دارو دارم اين است كه رشد موهام را خيلي زياد كرده،موهاي صورتم در عرض يك هفته كلي بلند ميشه ضخامت موهام هم خيلي شده.ميخوام بدونم اين طبيعي و آيا بعد از قطع مصرف دارو اين تغييرات هم متوقف ميشه؟
خيلي ممنون
ارسال پست

بازگشت به “مشاوره ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 11 مهمان