ناباروري

با سلام خدمت كارشناس محترم
از بابت پاسخي كه برايم فرستاديد (در مورد كيت بارداري )از شما ممنونم .
سوال ديگري هم داشتم من ماه گذشته بابت همي قضيه ناباروري به پزشك مراجعه كردم ايشان بدون انجام هيچ گونه ازمايشي و تنها به استناد اينكه مدت 6 ماه است كه باردار نشده ام براي من قرص letresole از شب دوم پريود شبي دو عدد - قرص dostimax يك دوم قرص يك شب در ميان / برايم تجويز كردند ايا بدون انجام ازمايشات هورموني مي توان اين داروها را مصرف كرد يا ابتدا بايد علت را پيدا كرد . حقيقتش اين است كه من اصلا اين داروها را تهيه هم نكردم چون به اعتقاد من ابتدا بايد علت را تشخيص داد و بعد درمان را شروع كرد.
در ضمن من مدتي است كه سينه هايم خيلي دردناك هستند و فقط در زمان پريود اين درد تسكين مي يابد . و با سونوگرافي كه از سينه انجام دادم فيبروكيست داشتم كه پزشكم گفتند موردي ندارد. ايا اين درد سينه مي تواند مربوط به اختلالات هورموني باشد كه در ناباروري من هم تاثير بگذارد .
از راهنمايي شما پيشاپيش سپاسگزارم.

Re: ناباروري

sepidarkaraj نوشته شده:با سلام خدمت كارشناس محترم
از بابت پاسخي كه برايم فرستاديد (در مورد كيت بارداري )از شما ممنونم .
سوال ديگري هم داشتم من ماه گذشته بابت همي قضيه ناباروري به پزشك مراجعه كردم ايشان بدون انجام هيچ گونه ازمايشي و تنها به استناد اينكه مدت 6 ماه است كه باردار نشده ام براي من قرص letresole از شب دوم پريود شبي دو عدد - قرص dostimax يك دوم قرص يك شب در ميان / برايم تجويز كردند ايا بدون انجام ازمايشات هورموني مي توان اين داروها را مصرف كرد يا ابتدا بايد علت را پيدا كرد . حقيقتش اين است كه من اصلا اين داروها را تهيه هم نكردم چون به اعتقاد من ابتدا بايد علت را تشخيص داد و بعد درمان را شروع كرد.
در ضمن من مدتي است كه سينه هايم خيلي دردناك هستند و فقط در زمان پريود اين درد تسكين مي يابد . و با سونوگرافي كه از سينه انجام دادم فيبروكيست داشتم كه پزشكم گفتند موردي ندارد. ايا اين درد سينه مي تواند مربوط به اختلالات هورموني باشد كه در ناباروري من هم تاثير بگذارد .
از راهنمايي شما پيشاپيش سپاسگزارم.سپيدار

ناباروری

سلام عزیزم من آرزو هستم از من خواستی بگم نام دارو چی بوده نام آنها لتروزول از شب سوم پریود 2 عدد و تاموکسی فن از سویمن روز پریدود هر صبح 2 عدد نمیدانم چی بشه تا 23 میشه بهم بگید چاقی باعث نا باروری میشه یا نه؟

سلام
دوست عزیزم! تشخیص با درمانگر بالینی شماست اما
در درمان ناباروری: 1 سال عدم موفقیت در اقدام به بارداری و به دنبال آن، انجام بررسی های تشخیصی لازم از جمله آنالیز اسپرم(دراولین قدم) و نیز آزمایشات مادر آینده ممکن است لزوم مصرف دارو را توجیه کند . توجه کنید تازه ممکن است:!: اما در چنین شرایطی که هنوز یک سال نشده است و مورد مشکوکی برای شک به غیر طبیعی بودن توان باروری مادر یا پدر آینده نداریم مصرف دارو از نظر علمی توجیه پذیر نیست.
در مورد حساسیت سینه ها این امر شکایت رایجی در ارادی ست که در سونو متوجه تغییرات فیروکیستیک می شوند و یا کیستهای ریز دیده می شود. و خود به خود به بیماری هورمونی مربوط نمی شود.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “مشاوره ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 34 مهمان