Re: سوال

nrtr نوشته شده:بخاطر اینکه یه هفته قبل قرص اورژانسی خورده پریود شده..ولی 3 روز قبل پریودی رابطه بدون دخول فقط در حد پیشاب داشته... بازم امکان بارداری هست؟?!

جواااب بدید لطفاااااا[/quote]
کسی که باردار باشد این طور نیست که لزوما وقتی قرص اورژانس مصرف کرده پریود شود.!
بارداری غالبا مانع رخداد پریود است
از طرفی امکان داشتن تخمک گذاری در 2--3 روز انتهای سیکل خیلی کم است( در سیکل منظم)
اما در کل
اگر حس خوبی ندارید آزمایش بتا دهید که آسوده خاطر شوید

كارشناس مامايي فيروز

Re: تفاوت سنو با تاریخ پریود

mahdie.com نوشته شده:سلام خسته نباشید من اخرین پریودم 16 ابان 97 بوده و بر این اساس الان باید در هفته 8 باشم ولی طبق سنو 5 هفته اعلام شد و سنوی بعدی رو دو هفته بعد نوشتن تاریخ پریودیامم نامنظم بخاطر تنبلی تخمدانی ک دارم حالا میخواستم بدونم بنظرتون این بارداری ب سقط ختم.میشه یا روال طبیعیشو طی میکنه ممنون میشم جواب بدید
سلام
اولین روز اطلاع تون از بارداری چه تاریخی بود؟ با آزمایش؟ یا بی بی چک؟
كارشناس مامايي فيروز

Neda1369 نوشته شده:سلام من 23سالمه متاهلم یک سال اقدام به بارداری کردم ولی نتیجه نگرفتم امروز رفتم سونوگرافی ابعاد رحمم 87*35 میلیمتر وضخامت اندومتر 6میلیمتر.تصویر تعدادی فولیکول پریفرال به قطر تقریبی 3_2میلیمتر دیده میشودو تخمدانها نمای سونوگرافیک خفیف pco دارند.همه اعداد نرمال؟؟بااین شرایط میشه باردار بشم؟؟لطفا زود پاسخ بدین خیلی نگرانم ممنون
سلام عزیزم
تنبلی تخمدان گزارش شده
بهتر است جهت تحریک تخمک گذاری تحت نظر متخصص حاذقی باشید
كارشناس مامايي فيروز

سوال

سلام خسته نباشین من الان ۲۳ هفته ۱ روزمه و دیشب رابطه داشتم و از صبحه احساس میکنم واژنم خیس میشه البته حموم رفتم و جارو برقیم کشیدم الانم ک‌دستشویی رفتم ترشح سفید مانند داشتم خیلی استرس دارم میگم نکنه کیسه ابم سوراخ شده باشه خیلی استرس گرفتم تورو بهم بگین ترشح معمولیه یا کیسه ابه؟؟
آخرین ويرايش توسط 1 on محدثه گروسی, ويرايش شده در 0.

سلام دوست عزیز
با بالا رفتن سن حاملگی مایع واژن و ترشحات ٱن افزایش می یابد که ممکن است بعضی اوقات با مایع ٱمنیوتیک اشتباه گرفته شود. در مقابل ممکن است مایع آمنیوتیک به جای ادرار یا مایع واژن اشتباه گرفته شود.از این رو ضروریه که پزشکتان هر نمونه از نشت احتمالی ویا پارگی در کیسه آب را ارزیابی کند .معمولا رنگ مایع آمنیوتیک شفاف است بهتر است شما قبل از مراجعه به پزشک یک پد داخل لباس زیر خود قرار دهید و میزان خروج مایع را با آن ارزیابی کنید در صورتیکه میزان ٱن نسبت به هرروز بیشتر بود به پزشک مراجعهکنید
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “مشاوره ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 15 مهمان