سلام خانم کارشناس عزیز وبچه ها

سلام من این ماه با فولیکول 22و16و15درروز یازدهم پرید در روز سیزده پرید آی یو آی کردم وامروز روز چهاردهم آی یو آی است راستش دورز پیش تست زدم یک خط خیلی خیلی کم رنگ بعد ده دقیقه افتاد گفتم منفیه ودیروز هم یک بی بی چک دیگه زدم که اول منفی بود ولی بعد یک ساعت دوخطه شد از یک هفته پیش تاحالا همش حالتهای پرید را درم ولی پرید نشدم دوشب هم هست که خیلی دلم درد میگیره مثل روز اول پرید ولی نمیشم میشه بفرمایید من چکار کنم یعنی باردار نیستم وپرید میشم آخه ماه قبل به خاطر دوها پریدم سه روز زودتر شد ولی این ماه هنوز نشدم دوروز دیگه میشه موعد پرید همیشه ام یعنی 29 روز تورا خدا را هنماییم کنید

خدایا از تو معجزه میخواهم
معجزه ای بزرگ در حد خدابودنت
تو خود بهتر میدانی
معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند…
نا امید نیستم …فقط دلتنگم…..

Re: سلام خانم کارشناس عزیز وبچه ها

سلام فاطمه جون
دلم برات روشنه عزیزم خیلی به یادتم و انشاالله تو و نیکی عزیز با خبرای خوب هممون رو خوشحال میکنید
امیدوارم با همین بار اول آی یو آی نتیجه مثبت بگیرید هردو
خدایا دل دوستان منتظرمون رو با سبز کردن دامنشون شاد کن
وقتی خداوند از پشت دستانش را روی چشمانم گذاشت
از لای انگشتانش آنچنان محو دیدن دنیا شدم
که فراموش کردم منتظر است تا نامش را صدا کنم...

سلام صباجان ونیکی جان ممنون از لطفتون منم تا امروز که28 پریم هست بی بی چکم منفی شده فک کنم فردا پرید بشم ولی فقط سه چهار روزه دل وکمرم خیلی درد میکنه همش فکر میکنم میخوام پرید بشم تورا خدا برام دعا کنید :cry: :cry: :cry:
تو خود بهتر میدانی

سلام فاطمه جون.
ایشالا به حق فاطمه زهرا خبر بارداریتو رو زودی بشنویم.
من دقیقا یک روز بعد از تأخیر پریودم بی بی چک استفاده کردم که مثبت شد.
من یه بی بی چک استفاده کردم که خط خیلی کمرنگی افتاد، شک کردم که شاید اشتباه باشه، همون موقع دوباره یه بی بی چک دیگه استفاده کردم که اون یکی خطش چر رنگ تر بود.
توکل داشته باش به خدا، ایشالا که بارداری :P :P :P

f.s نوشته شده:سلام من این ماه با فولیکول 22و16و15درروز یازدهم پرید در روز سیزده پرید آی یو آی کردم وامروز روز چهاردهم آی یو آی است راستش دورز پیش تست زدم یک خط خیلی خیلی کم رنگ بعد ده دقیقه افتاد گفتم منفیه ودیروز هم یک بی بی چک دیگه زدم که اول منفی بود ولی بعد یک ساعت دوخطه شد از یک هفته پیش تاحالا همش حالتهای پرید را درم ولی پرید نشدم دوشب هم هست که خیلی دلم درد میگیره مثل روز اول پرید ولی نمیشم میشه بفرمایید من چکار کنم یعنی باردار نیستم وپرید میشم آخه ماه قبل به خاطر دوها پریدم سه روز زودتر شد ولی این ماه هنوز نشدم دوروز دیگه میشه موعد پرید همیشه ام یعنی 29 روز تورا خدا را هنماییم کنید
سلام
دوست عزیز! بی بی چک ها که همانطور که مدانید منفی بودند اما زیر 3 هفته بعد از لقاح، منفی کاذب زیاد دیده می شود و بهتر است که تا آن مدت صبر کنیم.
امیدوارم که خبر خوش بارداری تون رو در بهترین زمان ممکن بدهید
كارشناس مامايي فيروز

سلام خانم کارشناس عزیز ودوستان خوبم ممنون از این همه همراهی شما من این ماه هم پرید شدم خیلی حالم گرفته شد ولی خب هنوز توکلم به خداست این ماه دوباره میرم برای آی یو آی خدا کنه این ماه آخر باشه دیگه کم اوردم برام دعا کنید ممنون
تو خود بهتر میدانی

f.s نوشته شده:سلام خانم کارشناس عزیز ودوستان خوبم ممنون از این همه همراهی شما من این ماه هم پرید شدم خیلی حالم گرفته شد ولی خب هنوز توکلم به خداست این ماه دوباره میرم برای آی یو آی خدا کنه این ماه آخر باشه دیگه کم اوردم برام دعا کنید ممنون
چشم دوست عزیزم ! امید به خدای مهربان...
كارشناس مامايي فيروز

سلام من امروز روز نوزده پریودیم بود تقریبا بعد از پاک شدنم هرشب نزدیکی داشتیم حالا دو روزه کمر درد دارم ودیروز یعنی هجده پریودیم سر درد داشتم امکان داره باردار باشم توروخدا برام دعا کنید باردار باشم اخه یکساله اقدام میکنیم ولی نمیشه.خواهش میکنم جوابمو بدین

yadiloui نوشته شده:ايشالا اين ماه ماهه توئه فاطمه جون
مادرم داره ميره مشهد ميگم واست دعا كنه عزيزم
سلام عزیزم ممنون از لطفت امیدوارم به زودی دامن همه منتظرا سبز بشه من وتوهم جزء اونها باشیم التما دعا
تو خود بهتر میدانی

azam23 نوشته شده:سلام من امروز روز نوزده پریودیم بود تقریبا بعد از پاک شدنم هرشب نزدیکی داشتیم حالا دو روزه کمر درد دارم ودیروز یعنی هجده پریودیم سر درد داشتم امکان داره باردار باشم توروخدا برام دعا کنید باردار باشم اخه یکساله اقدام میکنیم ولی نمیشه.خواهش میکنم جوابمو بدین
سلام
اعظم جان! انشالله که همین ماه خبر خوش بارداری تون رو بدهید اما کمر درد و سردردهای ناشی از بارداری اغلب به این زودی مشخص نمی شوند و به همن خاطر این علائم کمکی به تشخیص بارداری نمی کنند و ناچاریم برای تشخیص تا 3 روز تاخیر صبر کنیم.
كارشناس مامايي فيروز

سلام خانم كارشناس عزيز من ٢٩ سالمه و يكسال هست كه اقدام به باردارى كردم و جواب نگرفتم بعد دكترم متوجه شد كه من كم كاري تيروئيد دارم و من قرص استفاده كردم چون پرش تخمك نداشتم اين ماه از دستگاه استفاده كردم براى روز تخمك گذاريم روز ١٤ پري نشون داد كه تخمك گذاري داشتم من سيكل هام ٣٠ روز هست و الان روز ٢٧ پرى هستم بي بي چك استفاده كردم منفى بود اما شديداً ١٠ روز هست كه كمر درد دارم و زير دلم درد ميكنه و الان ٣ روز هست كه سينه هام درد مىكنه البته من هميشه سينه درد داشتم اما اين دفعه به نظرم بيشتره نميدونم تلقينه يا نه انا ٢ روز كه تو دهنم همش شب جم ميشه راستش ديگه تحملي نمونده برام ايا من باردار هستم يا نه ؟
ارسال پست

بازگشت به “مراقبت های پیش از بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 14 مهمان