آی یو دی در اوایل ازدواج

با سلام و سپاس بی نهایت
یک ماه است که ازدواج کرده ام و یک سقط داشتم.!!! این اتفاق تاثیر بسیار بدی رویم داشته به طوری که از نزدیکی وحشت و استرس دارم. بارداری نا خواسته مجدد برایم کابوس شده و خیلی خیلی نگرانم. به تمام روشها شک دارم و میترسم. آیا آی یو دی برای من مناسب است؟ آیا در باروری آینده تاثیر منفی ندارد؟ شما آن را به من که اوایل ازدواجم است پیشنهاد میکنید؟
خواهش میکنم راهنماییم کنید میترسم این استرس از نزدیکی روی زندگی ام تاثیر منفی بگذارد....
با احترام...... چشم به راه پاسختان هستم.....

Re: آی یو دی در اوایل ازدواج

والا من میشنیدم هرکس که یک زایمان داشته میتونه ای یو دی میتونه بزاره
ولی چند وقت پیش شنیدم یکی از خانم های فامیل که ازدواج کرده مدتی بعد ازدواج ای یو دی میزاره درصورتی که بچه دارهم نشده بود ولی بخاطر اینکه خیالش راحت بشه گذاشته راستش برای من عجیب بود نمیدونم شاید جدید این کارو انجام میدن یعنی قبل از بچه دارشدن
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

سلام سایه جون خوبی عزیزم تا جای که منم میدونم باید 1بچه داشته باشی وبعد IUDبذاری گلم یکی از واحدای که پاس کردم تنظیم خانواده بودش واینم توش بود راستی از قرص استفاده نکن باعث تضعیف تخمدانهات میشه یا از کاندوم استفاده کن میتونی هم از طریق سیکل عادت ماهیانه ات تخمک گذاریتو حساب کنی وتواون مدتی که تخمک گذاری صورت میگیره رابطه نداشته باشی عزیزم موفق باشی
خدایا بحق محمد وعلی وفاطمه وحسن وحسین (ع) مواظب نور چشم ما باش . . . سپردمش به خدا

سلام سایه جون من 6ماهه ازدواج کردم و1سقط داشتم همش 2ماه بود که باردار شده بودم ولی الان همه فکروذکر من وشوهرم شده بچه تازه اون کمتر ولی من خیلی زیاد با این بارداری خو گرفته بودم میگن ازدست دادن بچه واسه مادر خیلی سخته اگه حتی 1جنین باشه عزیزمآلاله جون راست میگه در هرشرایطی که هستی خداروشکرکن بخدا بچه م که سقط شد هم خودم وهم شوهرم خداروشکر کردیم گفتیم حتما صلاح این بوده ما این بچه روخیلی می خواستیم ولی رفت کسای رومیشناسم به هر دری میزنن که بچه اشون بیفته حتی تصادف میکنن وجنین هیچیش نمیشه اینا همش کار خداست وقسمته گلم موفق باشی وآرزوی حاجت روا شدن همه منتظرای فیروزه ای رو خواهانم
خدایا بحق محمد وعلی وفاطمه وحسن وحسین (ع) مواظب نور چشم ما باش . . . سپردمش به خدا

سلام سایه جون من 6ماهه ازدواج کردم و1سقط داشتم همش 2ماه بود که باردار شده بودم ولی الان همه فکروذکر من وشوهرم شده بچه تازه اون کمتر ولی من خیلی زیاد با این بارداری خو گرفته بودم میگن ازدست دادن بچه واسه مادر خیلی سخته اگه حتی 1جنین باشه عزیزمآلاله جون راست میگه در هرشرایطی که هستی خداروشکرکن بخدا بچه م که سقط شد هم خودم وهم شوهرم خداروشکر کردیم گفتیم حتما صلاح این بوده ما این بچه روخیلی می خواستیم ولی رفت کسای رومیشناسم به هر دری میزنن که بچه اشون بیفته حتی تصادف میکنن وجنین هیچیش نمیشه اینا همش کار خداست وقسمته گلم موفق باشی وآرزوی حاجت روا شدن همه منتظرای فیروزه ای رو خواهانم

آلاله عزیزم ..... می فهمم منم ناشکر نیستم اما شرایطم طوری نبود که بتونم یک انسان با هزار خواسته رو توی این دنیا بیارم بدون اینکه ذهن و روح و شرایطم بهم اجازه بده که بتونم خوشبختش کنم.... اگه نتونم آرامششو فراهم کنم ظلم بزرگیه که بیارمش تو این دنیا و رهاش کنم..... منم حتما یه روز نی نی میخواهم.... برات دعا میکنم یه نی نی سالم و ناز گیرت بیاد خدا خیلی دست و دل بازه..... نگران نباش به موقعش بهت میده.....

rozroz64 نوشته شده:والا من میشنیدم هرکس که یک زایمان داشته میتونه ای یو دی میتونه بزاره
ولی چند وقت پیش شنیدم یکی از خانم های فامیل که ازدواج کرده مدتی بعد ازدواج ای یو دی میزاره درصورتی که بچه دارهم نشده بود ولی بخاطر اینکه خیالش راحت بشه گذاشته راستش برای من عجیب بود نمیدونم شاید جدید این کارو انجام میدن یعنی قبل از بچه دارشدن
اینطور نیست که نشود گذاشت بلکه از لحاظ علمی مردود است! چه بسا متاسفانه اقدامات غیر علمی و غلط بسیار انجام می شود
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “مراقبت های پیش از بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 7 مهمان