فیبروم

سلام ، امیدوارم حالتون خوب باشه
کارشناس عزیز ، من همیشه به سایت شما میام، مشکل من این هست که بعد از ۴ ماه اقدام متاسفانه باردار نشده ام،ماه پیش که به دکتر برای چک مراجعه کردم ،بعد از سونوی واژینال و پاپ اسمیر گفتند که مشکلی ندارم و فقط قطر دیواره رحم خیلی کم قطور تر از مقدار طبیعی است، امروز که بازهم مراجعه کردم بخاطر لکه بینی قبل از پریود ، دکتر گفتند مه طبیعیه چون شما فیبروم دارید لکه بینی دارین،من تعجب کردم چون دفعه قبل اسم فیبروم نبود ،اما دکتر گفتند چون قطر رحم بیشتر است این یعنی فیبرم .
کارشناس محترم سوال من اینه که در سونوی واژینال اندازه رحم۷*۵ بود ،آیا این برای بارداری من مشکل ایجاد کرده؟ من ایران زندگی نمیکنم و دکتر من گفته این فیبروم هیچ مشکلی برای حاملگی ایجاد نمیکنه(آخه اینجا همه چیز رو آسون میگیرن).آیا به نظر شما درسته؟ پس چرا من تابحال باردار نشده ام؟
ممنون از وقتی که به من دادین، منتظر جوابتون هستم.

سلام دوست عزيز

اميدوارم به زودي كارشناس محترم سري به سايت بزنه و برات توضيح بده....

چون من خودم فيبرم دارم بهت ميگم كه فيبرم يه توده هايي هستش كه ريزو درشت داره

گاهي به اندازه پرتقال هم مي تونه بزرگ بشه......... ولي معمولا به تعداد زياد و ريزي موجود مي باشد....

فيبرم در سنه بارداري معمولا سراغه خانم ها مياد......خطري ندارن البته نسبت به جايي كه قرار ميگيرند....

عزيزم تا يكسال باردار نشدن طبيعي هستش

ولي سعي كن مرتب اقدام داشته باشي مخصوصا حوالي روزهاي تخمكگذاريت......

ايشالله بزودي با خبر بارداريت بياي تو سايت عزيزم
يه فرشته از آسمون برای عزیزترین موجود خدا مادر...............

سلام
دوست عزیزم فیبرمها بستگی به وضعیت و حلی که دارند ممکن است هیچ اهمیتی نداشته باشند و یا اینکه در نازایی و یا زایمان و زودرس و .. دخیل باشند اما تشخیص آنها هم به این راحتیها نیست.
برای جلوگیری از تکرار متن ها تقاضا دارم به سایت زیر سری بزنید و مطالعه کنید و پس از آن مجدد منتظر شما هستم که سوالاتی که پاسخش هنوز در ذهنتون روشن نشده را مطرح کنید
http://www.salamatiran.com/NSite/FullSt ... 556&Type=2
http://www.salamatiran.com/NSite/FullSt ... 556&Type=2
كارشناس مامايي فيروز

سحرجان سلام
منم تودوران بارداری فیبروم داشتم هیچ مشکل خاصی برام بوجودنیومد فقط استراحتم زیاد ترازبقیه بود.فیبرومم توجداره خلفی رحم واینترامورال بود.
انشاالله هرچه زودتر خبربارداریتو بهمون بدی.درضمن من توهمون اقدام اول باردارشده بودم ولی حالا که از فیبروم خبری نیست هنوز تواقدامم پس همه چی دست خداونده به امید خدا
الهی مرا به حال خود رها مکن یا حی یا قیوم...........
ارسال پست

بازگشت به “مراقبت های پیش از بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 23 مهمان