لطفا کمکم کنید

سلام خسته نباشید با تشکر از زحمات شما کارشناس محترم من چند تا سوال داشتم 1- اول اینکه من از نظر نزدیکی زیاد گرم نیستم منظورم اینه که دوست دارم نزدیکی هفته ای یک بار در هفته یا دو باشه ر ولی شوهرم بر عکس من ولش کنی هر شب آره :oops: :oops: واقعا از این موضوع خسته شدم نمی تونم برام خیلی سخته لطفا اگه میشه در این مورد کمکم کنید ؟
2- من با اینکه 3سال است ازدواج کردیم هیچ زایمانی نداشتم واژن من خیلی گشاد است می خواستم ببینم راهی برای تنگ کردن واژان وجود داره ممنون؟ در ضمن چه روز از ماه روز تخمک گذاری هستش ؟مر30

دوست عزیزم سلام !
از نظر علم پزشکی زیادی رابطه جنسی اختلال محسوب نمی شود و تعداد آن بسته به تمایل فردی دارد !
اما اگر این مسئله موجب رنجش شما می شود باید ریشه یابی شود منظورم این است که اگر شما از رابطه لذت نمی برید علت آن همسر شماست ؟ اگر معاشقات قبل از رابطه کافی باشد قطعا طرفین لذت خواهند برد !
اگر چنین است توصیه می کنم به یک سکسولوژیست یا روانپزشک مراجعه کنید و از راه حل های آن ها استفاده کنید !
كارشناس مامايي فيروز

سلام عزيزم منم با نظر كارشناس موافقم وقتي از طرز معاشقه لذتي نبري كم كم از ايجاد رابطه سرد ميشي. سعي كنيد روش هاي نزديكيتان را متفاوت كنيد يعني يه تنوعي بهش بديد از همسرت هم بخواه باهات همكاري كنه تا بهتر به نتيجه برسيد.. اكر مشكلتان اين نيست ميشه كفت طبعا ميل به اين كار نداريد.. اميدوارم منظورم را رسانده باشم شيرين جان.
نيني سالم ميخوام
ارسال پست

بازگشت به “مراقبت های پیش از بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 72 مهمان