سوال مهم

سلام وقت بخیر .مجرد هستم سوالی داشتم .من حدود 2 3 ماه پیش با ی اقایی اشنا شدم و فقط در حد چت کردن بوده .و اصلا ایشون ندیدم و هیچ نوع رابطه ای هم نداشتم .فقط یک بار بدون اطلاع ایشان رفتم تو خیابون و از جلوی محل کارشون رد شدم .از اون روز همش این فکر تو سرمه که مثلا ممکنه من تو خیابون دیده باشه و دست اسپرمی بهم زده باشه باردار بشم ؟؟
البته من ماه های پیش کامل پریود شدم توی تایم خودم خونریزی هم زیاد بوده .در کل اصلا رابطه جنسی نداشتم هیچ کسی رو هم ندیدم
آیا این فرضیه درسته؟

Re: سوال مهم

KarshenaseMamaee نوشته شده:
یک‌شنبه 14 اردیبهشت 1399, 10:27 pm
سلام دوست عزیز
قبلا هم خدمتتون عرض کردم همچین چیزی اصلا امکان ندارد اسپرم خارج از بدن از بین میرود

سلام تشکر میکنم .میدونم که بارداری فقط با دخول و تخلیه اسپرم در واژن یا روی دهانه واژن باعث بارداری میشود
اما خواستم بدونم مثلا این فرضیه درسته مثلا دست اسپرمی تو خیابون بخوره ب دستت باعث بارداری میشع یا ن

سلام وقتتون بخیر ۱۸ اسفند رابطه از مقعد داشتم و باکره هستم . ولی از روی ترس گفتم شاید دستی خورده باش یا هرچیزی قرص اورژانسی خوردم پریود نا منظم دارم و تغریبا ۸ فروردین یکم پریود شدم و فرداش نشدم و فردای اون روز دوباره به مدت ۵ روز شدم تغریبا اوایل اردیبهشت کمرم به شدت درد میکرد و پریود شدم به مدت چهار روز یکم استرس دارم شما فرض بر این بزارین که اسپرمی به واژن برخورد کرده و نمیتونم برم بیبی چک بگیرم یا آزمایش بدم با این توضیحاتی که دادم امکان بارداری چند درصد ؟

چون واقعا شرایط ازمایش ندارم و نمیتومم ازمایش بدم و این که ممکنه این خون هایی که من میگم پریود لکه بینی باشه چون من واقعا فرقشون رو نمیدونم ولی پریودیم شدید بوده قرص هم مصرف کردم ، قرص اورژانسی یک عدد لونژیل ۱/۵ خوردم ۲۲ ساعت بعد از نزدیکی !

سلام من ۱۵ اسفند سقط داشتم خودش افتاد الان دومین پریودم هست بعد از سقطم اصلا جلوگیری نداشتم میخواهم زود حامله بشم البته پسرم ۸ سالش شده یی سقط هم ۷ سال پیش داشتم اونم خودش افتاد خیلی میترسم استرس دارم این دو مین سقطم شد خدایا
ارسال پست

بازگشت به “مراقبت های پیش از بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 7 مهمان