بخدا90درصدشماخيالموراحت كردين امامن قاعدگيم از اوايل پريوديم زيادمنظم نيست تا1هفته جلوعقب ميندازم متخصص ميگه طبيعيه اخه مامانه خودم مجرديش اينطوربوده بعده ازدواج درست شدن.بازم ممنون التماسه دعا

ﺳﻼﻡ ﻣﻦ ﺑﺎﺯﯼ ﻧﺎﻣﺰﺩﻡ ﺭﺍﺑﻄﻪﺑﺪﻭﻥ ﺩﺧﻮﻝ ﺩﺍﺷﺘﻢ ﺭﻓﺘﻢ ﺳﻮﻧﻮ ﮔﻔﺘﻨﺪ ﺗﻮﻟﺪ ﻫﻔﺘﻪ ﯾﺎﺯﺩﻫﻢ ﻫﺴﺘﻢ ﭼﯿﮑﺎﺭ ﮐﻨﻢ ﮐﻪ ﺳﻗﻄ ﺑﺸﻪ.؟

سلام
پری جان! توصیه دارم سعی کنید این مساله در درون خانواده با راهی به جز سقط حل کنید.
نهایت کمک من به شما هم این است که :کمکی در زمینه سقط نکنم دوست عزیزم.
كارشناس مامايي فيروز

Re: بارداری ناخواسته

سلام خسته نباشید من کودک چهارده ماهه دارم والان نزدیک سه ماهه که به طورناخواسته حامله شده ام این روزا خیلی حالم بده وبیشترین چیزی که اذیتم می کنه اینه که خیلی زیاد عصبانی میشم و رفتارم با علی کوچلوم اصلا خوب نیست از شما خواهش میکنم راهنمایی ام کنید دست خودم نیست اما خیلی زود از کوره در میرم وگاهی سر علی داد میزنم خیلی ناراحتم نگران جنین داخل رحمم هستم چون میدونم شرایط روحی زمان بارداری خیلی روی جنین تاثیر میذاره چه بکنم من ؟؟؟

Re: بارداری ناخواسته

سلام
دوست عزیزم در تخصص من نیست اما نکته ای که از دست من جهت یادآوری بر می آید این است که به اقتضای رشته ام، مادرانی که بارداری های نزدیک به هم (مانند شما و یا حتی فاصله ی خیلی کمتر از شما!)بسیار زیاد بوده و هستند. و این شما نیستید که دچار این وضعیت خاص شده اید و مادران بی شماری این دوران را تجربه کرده اند.
می دونم که خودتون متذکر هستید اما برای غلبه به خستگی و سختی جسمی که متحمل هستید مدام به خودتون یادآور بشید که
1) من در وضعیت خاص نادری نیستم !در وضعیت عادی هستم که بسیاری از هم نوعانم آن را پشت سر گذاشته اند! ای بسا که من هم به بهترین شکل، این دوران مدیریت کنم...
2) یادآور شوید که الان شما دو هدیه ی گرانبهایی رو از خدا گرفته اید که هزاران مادر انتظار حتی یکی از آنها را سالها کشیده اند و هنوز می کشند...
دوست عزیزم! همه ی مادران در برهه ای حتی برای مدیریت 1 فرزند هم ممکن است از کوره در بروند، و از شما نیز این قضیه دور از انتظار نیست.اما حال که به فکر بهبود اوضاع و داشتن رویه صحیح هستید بدانید که هیچ کس منکر این قضیه نیست که این دوران، دورانی ست که مادر تلاش بسیار زیادی به ناچار می کند و خستگی اش کم نیست و ...
اما
خدای مهربان ! می دانسته که می توانید !
پس تمام استعدادها و نیروهای قوی روحی تون رو به کار ببندید!
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “بارداری ناخواسته ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 8 مهمان