سلام ..من تازه عضو سایت شدم من 32 سالمه و دچار بارداری ناخواسته شدم ودر هفته سوم بارداری 1 ماهگی با استفاده از قرص واژینال و زیر زبانی خونریزی شروع شد و به مدت 20 روز خونریزی شدید داشتم بتا از 310 به 18 رسید بعد از 21 روز پریود شدم و در دوره بعد بعد از 15 روز پریود شدم و این دوره بهد از 9 روز دوباره پریود شدم پزشک گفت تنبلی تخمدان داری و سیپروترون کامپاد تجویز کرد وبرای تنظیم پریودم من همیشه پریودم منظم 23 روزه بود اما بعد از این سقط همه چی بهم ریخت خیلی نگرانم و 12 کیلو اظافه وزن دارم این قرصها هورمونی هستند چاق می کنند؟ پریودم منظم میشه؟ چون حاملگی اولم بود مشکلی در اینده پیدا نمی کنم؟ لطف کنید جوابمو بدید ممنون :?

سلام
دوست عزیز! در مورد مشکلی در آینده باید عرض کنم که به هر حال سقط بی عارضه نیست و هرگونه احتمالی اکان دارد.
اما در مورد بی نظمی باید صبر کنیم تا اثر سیپروترون رو در تنظیم ببینیم و در این رابطه چیزی که اهمیت دارد نظم سیکل شما صرف نظر از عوارض احتمالی می باشد
..(البته تا 2-3 سیکل انظتار می رود که سیکلعای قاعدگی نظم گذشته را نداشته باشد)
كارشناس مامايي فيروز

Re: بارداري ناخواسته

سلام
من دیروز با دوستم نزدیکی داشتم بدون استفاده از کاندوم...بصورت لاپایی نزدیکی داشتم و زمانیکه میخاس منی خارج بشه بلافاصله روی بدنش ریختم..ایشون باکره هم هستن..ب نظرتون احتمال بارداری وجود داره؟؟؟اگه آره بگین چیکار کنم لطفا...الان نزدیک 48 ساعت میشه...12 هر ماه یکی دوروز اینور اونور زمان پریود شدنشه..نزدیکی ماهم 6/4 بوده...لطفا راهنمایی کنید
ارسال پست

بازگشت به “بارداری ناخواسته ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 11 مهمان