بارداری ناخواسته و فوت جنین

با سلام
به طور ناباورانه با مصرف قرص یاسمین باردار شدم در صورتی که هیچ آنتی بیوتیک مصرف نکرده و تمام سیکل را به طور منظم از قرص مصرف میکردم الان در هفته 6 بارداری هستم و سونوگرافی مشخص کرد که ضربان قلب جنین رویت نشده و احتمال اینکه جنین مرده باشه خیلی زیاده علت مرگ جنین و میخواستم و اینکه اگه مرده باشه تا چند وقت میتونم نگه دارم توی رحم و چه جوری میشه سقط انجام داد ممنون از راهنمائیتون

سلام
عزیزم در صورتی که مسلم شود که جنین مرده است 1 روز هم صبر جایز نیست وبرای مادر خطر دارد(اگر معطل کند)
اما اینکه در سونوی 6 هفته ضربان قلب دیده نشود نرمال است چراکه از 7 هفته به بعد انتظار رویت ضربان را داریم!!!
كارشناس مامايي فيروز

Re: بارداری ناخواسته و فوت جنین

یک مجله آنلاین برخی از ویژگی ها را با یک وبلاگ و همچنین با روزنامه های آنلاین به اشتراک می گذارد ، اما معمولاً با توجه به رویکرد کنترل سرمقاله قابل تشخیص است. مجلات به طور معمول دارای ویراستار یا هیئت تحریریه هستند که ارسالی ها را بررسی می کنند و عملکرد کنترل کیفیت را انجام می دهند تا اطمینان حاصل شود که کلیه مطالب انتظار ناشران (کسانی که در زمان تولید پول یا پول در تولید آن سرمایه گذاری می کنند) و خوانندگان را برآورده می کنند.

اکنون بسیاری از ناشران چاپ بزرگ ، از طریق خدمات مختلف آنلاین ، با هزینه ای ، تولید مثل دیجیتال از عناوین مجله چاپ خود را ارائه می دهند. این ارائه دهندگان خدمات همچنین به مجموعه خود از این محصولات با فرمت دیجیتال به عنوان مجلات آنلاین و گاه به عنوان مجلات دیجیتال اشاره می کنند.

مجله اینترنتی , ربسونا , مجله اینترنتی ربسونا , rebson a , www.rebsona.com, مجله ربسونا ,
سایت رسمی ربسونا , ربسون ا , مطلب جدید روز , مطالب مفید , مجله , https://rebsona.ir
ارسال پست

بازگشت به “بارداری ناخواسته ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 9 مهمان