سه قلویی

با سلام و احترام
کارشناس عزیزخواهش میکنم تمام مطلبی که مینویسمو بخونین و به سوالام جواب بدین
دارم دیوونه میشم 17 آدر پریود شدم.از روز سه تا 5شب روزی 2تا لتروزول و از روز سه پریود هم هر 12 ساعت یه استرادیول خوردم که 30 تا بود.روز 10 پریودی سونو واژینال کردم که دوتا فولیکول 11و15 داشتم.روز 13 پریودم سونو شکمی رفتم که دوتا فولیکول 17 و 24 داشتم که همون شبش دوتاآمپول hcgایرانی زدم. 16 دی رفتم آزمایش بتام 793 بود و مثبت و کلی خوشحال بودم. شنبه 14 بهمن رفتم سونو شکمی که تصویر سه ساک حاملگی مجزا که همشون قلب داشتن و حجم af هم در حد نرمال بود نشون داد.
حالا چند سوال داشتم؟
1-با اینکه من دوتا فولیکول داشتم این ساک سوم از کجا آمده؟
2-ممکنه دوتاشون همسان باشن؟
3-چند درصد احتمال داره که یکی خودش رشدش متوقف شه با توجه به اینکه من 158 قد و 58 وزنمه.
4-اگه خودشون حذف نشن ا چه روشی میتونم خودم یکیشونو حذف کنم.این روش خطری برای خودم هم داره؟
5-احتمال داره همشون یه جنس باشن با توجه به اینکه آزمایش اسپرم همسرم هیچ مشکلی نداشته؟ خانم کارشناس عزیز لطفا جواب همه سوالامو بدین ممنون از اینکه وقت گرانبهاتونو واسه ما میذارین.

سلام راهیل جان.خوشبحالت یه 3 قلو باهم.آخیش راحت میشی.انشاالله دوران بارداری راحتی داشته باشی .نگران خودت نباش خدا کمک میکنه.حتما میتونی از پسش بر بیایی که خدا بهت لطف کرده و 3 قلو داده.انشاالله سالم باشین. :D
چشم ها را باید شست.جور دیگر باید دید...

راهیل جان جواب خانم کارشناس کاملتره اما سعی نکن یکیشونو حذف کنی چون هر قرصی بخوری یا هر امپولی بزنی بروی سلامتی 2تا جنین دیگه هم تاثیر میذاره و ممکنه خدا نکرده عیبی ایرادی چیزی بگیرن.هدیه خدارو پس نده.محکم بگیرش.حتی اگه همشون دختر یا همشون پسر باشن. :D
چشم ها را باید شست.جور دیگر باید دید...

وای خدای من اینکه خیلی شیرینه ، عزیزم تصمیم نهایی با شماست درسته که واقعا سخته ولی عزیزم این واقعا خواست خداست من و خیلی از دوستای فیروز چندین ماهه که منتظر یه هدیه از خدا هستیم و من توی این مدت فهمیدم که هیچ چیز دست ما آدما نیست و بچه رو واقعا خدا میده و هیچ کس نه زمانش رو و نه هیچ چیز دیگه ای رو نمیتونه تعیین کنه پس این یه اتفاق تصادفی نیست خواست خدا درش دخیله. من حالا معنی جمله خدا به فلانی بچه داده رو می فهمم. اما بازم تصمیم با شماست . ایشالا این دوران رو به سلامت بگذرونی.

سلام خانمی مبارکت باشه ایشالله به نظر من اگه خدا 1 چیزی به ادم میده لابد قسمتش این بوده و حتما تو لیاقت داشتن 3 تا نی نی رو باهم داشتی که خدا بهت همچین لطفی کرده اصلا شاید خدا داره تورو امتحان میکنه دیدی من خودم بعضی هارو دیدم که 20سال بیشتر در انتظار 1نی نین ولی...........امیدوارم که خدا برات حفظشون کنه خانمی امین .مواظب خودتو نی نی هات باش :wink:
وخدایی که در این نزدیکی است ........
ارسال پست

بازگشت به “دو یا چند قلویی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 11 مهمان