سلام
گلم مگه سئوال و جوابت این نبود؟
sahba61 نوشته است:
سلام
صهبا هستم از زاهدان چند بار به سایت شما اومدم و سوالاتی رو پرسیدم امروز یک مساله پیش اومده، روز 9 و یا 10آبان باید پریود میشدم اما نشدم 2 روز بعد تستم مثبت شد و 15 ابان آزمایش دادم مثبت بود سوال من اینه :1- اندازه هورمون بتا 5000 هستش ، این مقدار یعنی چی ، میدونم اگه از 25 بیشتر باشه یعنی باردارم اما از اونجا که با اغاز بارداری و قطع پریود این هورمون زیاد میشه ، 5000 زیاد نیست ، آیا مشکلی هست ممکنه من باردار بودم و نفهمیدم، الان توچه ماهی از بارداری هستم هفته اول یا...؟ برای سونو و آزمایشهای دیگه مربوط به دوران بارداری کی باید اقدام کنم ؟، همسرم بهم میگه فعلا به کسی نگیم تا ببینیم چی میشه ، بنده خدا از سقط احتمالی و نموندن بچه میترسه اما بهش گفتم که هم باید دکتر برم هم به مادر و خواهرام بگم تا راهنماییمون کنن ضمنا 2-ما توخونمون ماهواره داریم میخواستم بدونم روی بچه و رشد جنین تاثیر میگذاره یا نه؟( به خاطر امواجش)
لطفا سریع جوابمو بدین

سلام و ضمن تبریک
هنگام آزمایش شما 5 هفته بوده اید و بین 5 تا 8 هفته از 1000 تا 55000 متفاوت است و شما هم در رنج نرمال هستید.
شما اگر لکه بینی یا درد شدید نداشتید می توانید اولین سونو را در 7تا 8 هفته بدهید که یکباره از قلب جنین هم مطمئن شوید.
آزمایشات کامل باید داشته باشید از شمارش سلولهای خونی گرفته تا هورمون تیروئید و قند خون و ...
اسید فولیک هم باید مصرف شود.
به مقاله زیر هم توجه کنید که دقیقاً پاسخگوی شماست:
http://www.firooz.com/modules.php?name= ... ge&pid=494
یا رب دستانم را سوی تو می گیرم

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد
ارسال پست

بازگشت به “دو یا چند قلویی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 8 مهمان