زایمان زودرس

باسلام وخسته نباشیدخدمت کارشناس محترم
من هفته 30 بارداریم ودو قلو باردارم خداروشکر تا الن همه چی خوب بوده ولی دکترم این بار گفت بایدبرای زایمان تو هفته 32 آماده باشم و براو 6 تا آمپول بتامتازون داد
میخواستم بدونم برای بچه ها مشکلی پیش نمیاد آمادگی زندگی بیرون رحم رو پیدا میکنن یا
ساده تر بگم رنده میمونن؟
:cry:
چیکارکنم تا یه کم زایمانم به تاخیر بیفته؟
ممنون میشم زود جواب بدین آخه خیلی نگرانم :cry:

سلام عزیزم نگران نباش
تا جایی که من می دونم الان بچه کامله. و تو دو ماه اخر فقط وزن بچه اضافه میشه.
نگران نباش.
اگه خیلی نگرانی به این سایت سر بزن و سوالتو از خانم دکتر بپرس خیلی زود جواب میده
rezaeemed.com/index.php
منتظر یه هدیه از طرف خدا.....

Re: زایمان زودرس

taranom3372 نوشته شده:باسلام وخسته نباشیدخدمت کارشناس محترم
من هفته 30 بارداریم ودو قلو باردارم خداروشکر تا الن همه چی خوب بوده ولی دکترم این بار گفت بایدبرای زایمان تو هفته 32 آماده باشم و براو 6 تا آمپول بتامتازون داد
میخواستم بدونم برای بچه ها مشکلی پیش نمیاد آمادگی زندگی بیرون رحم رو پیدا میکنن یا
ساده تر بگم رنده میمونن؟
:cry:
چیکارکنم تا یه کم زایمانم به تاخیر بیفته؟
ممنون میشم زود جواب بدین آخه خیلی نگرانم :cry:
سلام
دوست عزیزم کلاً بارداری های دوقلو بیشتر از تک قلو در معرض زایمان زودرس هستند اما خدارو شکر شما تا الات خیلی خوب طی کردید که به 30 هفته رسیده اید. به ره حال به مادران صاحب دوقلو آمادگی زایمان را زودتر می دهند که آماده باشند اما اگر شما علائم زایمان زودرس نظیر درد های زایمانی ، لکه بینی ، آبریزش و ... را ندارید و در 2-3 هفته ی آینده هم نداشته باشید و نیز تا آنجا که می توانید استراحت کنید و نیز امپولهای بلوغ ریه جنین را دریافت کنید؛آرامش بسیار هم داشته باشید؛ بالاتر از همه ی اینها از خدا بخواهید که این کوجولو در بهترین زمان از رحم مادرشون پا به این دنیا بگذارند؛ بیشتری کمک به به کوچولوها و نیز خودتون کرده اید.
ایده آل اینه که یک بارداری دوقلویی تا 35 هفته بماند و این خیلی خوب است.
كارشناس مامايي فيروز

با سلام وخسته نباشید خدمت کارشناس مهربونم
من ویادتون هست ترنمم اون که دوقلو بارداره الان هفته 33 هستم تو هفته 30 دردم گرفت رفتم بیمارستان گفتن زوده سرم زدن دردم قطع شد اما الان 2 روزه نینی سمت راستم حرکت نمیکنه فقط گاهی شکمم سمت راست باد میکنه مثل اینکه فشار میده ولی من حرکت حس نمیکنم البته از اول کم تحرک بودن نگرانم به نظرتون اتفاقی براش افتاده؟
چیکار کنم؟
کمکم کنید
ممنون :cry:
ارسال پست

بازگشت به “دو یا چند قلویی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 14 مهمان