پارگی کیسه آب در سه ماهه اول

با سلام
تورو خدا کمکم کنید
دو سال پیش که حامله شدم نو هفته 19 کیسه آبم دفع شد و من شاهد این موضوع بودم
دوماه پیش هم در بارداری دومم تئ هفته 11 کیسه آبم پاره شد و به خونریزی افتادم و جنیین سقط شد و بعد کورتاژ شدم البته ناگفته نماند که در هر دو حاملگی ترشحاتم زیاد شده بود و تقریبا آبکی ولی در حاملگی دوم قبلش لکه بینی و ترشحات خونی هم داشتم خواستم ببینم دلیلش چی بوده برای درمان اط کجا شروع کنم ؟
آیا لازمه که آزمایشات ژنتیک رو انجام بدم؟
قصد دارم برا بارداری در این ماه اقدام کنم لطفا منو راهنمایی کنید خیلی عجله دارم
ممنون

Re: پارگی کیسه آب در سه ماهه اول

سلام عزیزم.

الان خیلی زوده برای بارداری اقدام کنی.بعد از سقط حداقل نیاز به 6ماه استراحت داره بدنت.تا 6ماه اقدام نکن.ممکنه بدنت به سقط عادت کنه.
نه ماه انتظار،،،و یک عمر نگرانی،،،حس آزاد دخترانه را،،،به مهر مادری دادن،،،بزرگترین ایثار یک زن است..

سلام.به نظر من اول باید معاینه کامل و دقیق بشی.شاید طول سرویکس کوتاه باشه.یا رحم یا محل اتصال جفت پایین باشه.بعد از اون از ترشحاتت کشت انجام بده و درمان کاملشو ادامه بده.باید به متخصص زنان مراجعه کنی.
هر چه خدا خواست همان میشود...

zmashhur2608 نوشته شده:با سلام
تورو خدا کمکم کنید
دو سال پیش که حامله شدم نو هفته 19 کیسه آبم دفع شد و من شاهد این موضوع بودم
دوماه پیش هم در بارداری دومم تئ هفته 11 کیسه آبم پاره شد و به خونریزی افتادم و جنیین سقط شد و بعد کورتاژ شدم البته ناگفته نماند که در هر دو حاملگی ترشحاتم زیاد شده بود و تقریبا آبکی ولی در حاملگی دوم قبلش لکه بینی و ترشحات خونی هم داشتم خواستم ببینم دلیلش چی بوده برای درمان اط کجا شروع کنم ؟
آیا لازمه که آزمایشات ژنتیک رو انجام بدم؟
قصد دارم برا بارداری در این ماه اقدام کنم لطفا منو راهنمایی کنید خیلی عجله دارم
ممنون

سلام
دوست عزیزم بهتر است تحت نظر متخصص حاذقی و یا مثلاً مراکز تشخیص ودرمان سقط راجعه باشید.
از آزمایش خون و اطمینان از نبود برخی ویروسها و عفونت ها و فاکتورهای انعقادی تا بررسی ناکفایتی سرویکس و نرمال بودن آناتومی رحم و ...
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “نشت یا پاره شدن کیسه آب”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 11 مهمان