خون در هفته 22

مدیران انجمن: KarshenaseMamaee, golenarges

نمایه کاربر
shiva
عضو جدید
عضو جدید
پست: 13
تاریخ عضویت: سه شنبه 2 تیر 1388, 6:00 am
تماس:

خون در هفته 22

پستتوسط shiva » پنج شنبه 25 تیر 1388, 8:11 pm

با سلام ودرود دوباره
من درحال حاضر 22 هفته و 6 روزدارم.33 روز از نشت کیسه آبم گذشته است.
هنوز در حال استراحت هستم هرچند در طول روز کمی راه می روم ودر حیات می نشینم(نمی دانم بد است یا اشکالی ندارد)این کار را می کنم هم کمترافسرده شوم و هم پاهایم از حالت خواب رفتگی بیرون بیاید.
حال عمومی من خوب است. در این هفته حرکت جنین را حس می کنم بیشتر مثل ترکیدن حباب است اما گاهی هم یک تکان محکم است. گاهی هم سمت راست شکمم سفت می شود.
اما در این هفته در یک روز دوبار خون دیدم. هیچ دردی نداشتم یک باردر نیمه شب که به دستشویی رفتم دیدم پدی که گذاشتم خونی است و بعد در همان روز یک یار دیگر در دستشویی متوجه خون شدم.
هم این بار و هم بار پیش در هفته 21خون بسیار رقیق بود. مشکل یبوست ندارم اما هم در این هفته و هم در هفته پیش ،پس از تخلیه روده خروج خون از واژن را داشتم.(شاید هم این خون فقط اتفاقی هم زمان خارج شده است) دکتر به من تاکیید کرده است برای ادرار و دستشویی اصلا به خودم فشار نیاورم و من هم با احتیاط رفتار می کنم.
نمی دانم دیگر چه باید بکنم امیدم به خدای بزرگ است.
در مورد وضعیت مامایی و پزشکی من سررشته ای ندارم که این جا را با ایران مقایسه کنم.این جا زایمان بیشتر به صورت طبیعی انجام می شود مگر این که مادر بخواهد یا بچه نیاز داشته باشد. دکتر من گفته می شود بهترین دکتر شهرماست.او می گوید اگر بچه مشکلی نداشته باشد اصلا سزارین نمی کند.این جا بیشتر زایمان ها طبیعی بدون درد(آمپول در نخاع) انجام می شود.(شهر ما شهر کوچک و بی امکاناتی است)اما در شهرهای دیگر زایمان در آب هم انجام می شود.نمی دانم با این اطلاعات می شود سطح پزشکی را تشخیص داد یا نه؟
در شهر ما یک بیمارستان بزرگ دولتی اما شلوغ و ارزان ، یک مرکز پزشکی خلوت تر ، تمیزتر و گران تر و چند کلینیک خصوصی و گران تر وجود دارد اما کودکانی که شرایط خاص دارند همگی به بیمارستان منتقل می شوند. دستگاه های بیشتر و مجهزتری دارد. هرچند مرکز پزشکی هم دستگاه دارد. نمیدانم این اطلاعات کافی است یا نه ؟
من از شما بسیار سپاسگزارم که در این غربت همدم و مشاور هستید. به نظر شما با یک دکتر دیگر هم مشورت کنم یا تحت نظر یک دکتر باشم.
در ضمن دکتر به من گفته در تشت آب نمک بشینم که در این هفته نشستم ؛ ممکن است هنوز عفونت داشته باشم؟
خدا به شما ارج و عمر با عزت دهد.

نمایه کاربر
golenarges
كارشناس گروه بهداشتي فيروز
كارشناس گروه بهداشتي فيروز
پست: 257
تاریخ عضویت: دو شنبه 24 فروردین 1388, 6:00 am
محل اقامت: تهران
تماس:

پستتوسط golenarges » چهار شنبه 31 تیر 1388, 7:29 pm

شیوا جان سلام ،سلام و سلام
با توجه به این که شما آنتی بیوتیک مصرف کرده اید و کیسه آب نیز همان طور که گفتید جوش خورده است ، احتمال عفونت پرده های جنینی که قبلا برایتان توضیح دادم ، ان شاء الله منتفی است . اما به طور کلی رعایت بهداشت را داشته باشید .
نمی دانم که آیا از هفته گذشته تا به حال ، تغیری در روند بارداریتان ایجاد شده یا نه ؟
من را در جریان قرار دهید .
در پناه امام عصر آرام و موفق باشید.
 کارشناس مامایی


بازگشت به “نشت یا پاره شدن کیسه آب”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 2 مهمان