در ارتباط با سوال قبلیم( ۴-۵ روز ل

ممنون از پاسخ سریع،

من منظورم این بود که بعد از پریود من ۴-۵ روز پاک هستم و دوباره لکه بینی‌ شروع میشود به مدت ۶-۷ روز.

اگر خاطرتون باشه من دارم برای بارداری اقدام می‌کنم آیا این باعث میشه که مشکلی‌ تو باردار شدنم ایجاد شود؟

ممکنه لطف کنین آزمایشاتی که لازمه برام بنویسید؟به این خاطر که دکترهای اینجا (خارج از ایران) خیلی‌ کند کار میکنند

ممنون از لطفتون

سلام کارشناس عزیز.. من خیلی ناراحتم از اینکه الان حدود 6 ماه است که مدام یا پریود هستم یا خیلی عقب و جلو میاندازم. البته اینم بگم که من حدود 1سال و نیم است که ازدواج کردم و مدام تحت نظر پزشک هستم ..ولی نمیدونم چرا پزشکم نتونسته تشخیص درستی بده .. لطفا منو راهنمایی کنید...

فکر میکنم که توضیحاتم خیلی کامل نبود.. من 26 سال سن دارم.. و همیشه قبل از ازدواجم هم پریودهام نامرتب بود.البته نه اینطور که در ماه 2 بار هم پریودشم.از این بابت خیلی ناراحت و گیجم..راستی سونوگرافی هم دادم دکتر هیچ چیزی هم تشخیص نداده.ولی باز نمیدونم چرا اینطورم؟لطفا هر چه سریعتر جوابم را بدی :cry: د..مرسی

ebrahimi نوشته شده:فکر میکنم که توضیحاتم خیلی کامل نبود.. من 26 سال سن دارم.. و همیشه قبل از ازدواجم هم پریودهام نامرتب بود.البته نه اینطور که در ماه 2 بار هم پریودشم.از این بابت خیلی ناراحت و گیجم..راستی سونوگرافی هم دادم دکتر هیچ چیزی هم تشخیص نداده.ولی باز نمیدونم چرا اینطورم؟لطفا هر چه سریعتر جوابم را بدی :cry: د..مرسی
فکر میکنم که توضیحاتم خیلی کامل نبود.. من 26 سال سن دارم.. و همیشه قبل از ازدواجم هم پریودهام نامرتب بود.البته نه اینطور که در ماه 2 بار هم پریودشم.از این بابت خیلی ناراحت و گیجم..راستی سونوگرافی هم دادم دکتر هیچ چیزی هم تشخیص نداده.ولی باز نمیدونم چرا اینطورم؟لطفا هر چه سریعتر جوابم را بدی د..مرسی

دوست عزیزسلام ورود شما را به سایت تبریک می گویم !
دوست من با توجه به شرح حالی که شما گفتید تشخیص های زیادی مطرح می گرد که محتمل ترین آنها عدم تخمک گذاری است !
برای تشخیص نهایی نیاز به سونو و آزمایش است !
جواب سونوگرافی که انجام دادید چه بوده آیا کیستی گزارش نشده ؟
آیا شما آزمایش تیرویید انجام داده اید اگر آزمایشی انجام داده اید نتایج را ارسال کنید !
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “خون ریزی یا لکه بینی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 66 مهمان