ساک حاملگی

سلام و خسته نباشید خدمت شما کارشناس عزیز

من اولین روز آخرین پریودم 07/02 بوده و بعد از 4 روز تأخیر به پزشک مراجعه کردم و بعد از آزمایش خون بتا بیشتر از 200 نشان داده شد و الان ده روزی میشه که شیاف سیکروژن (البته نامش دقیق یادم نیست) رو استفاده میکنم؛ هیچ لکه بینی نداشتم و گاهی دردهای زیر شکمی دارم. لازمه که توضیح بدم 4 ماه پیش سقط داشتم که بچه در 8 هفته ضربان قلب نداشت. دیروز به سونوگرافی مراجعه کردم برای تشخیص سن حاملگی که دکتر سونوگرافی بهم گفت سالک حاملگی نسبت به زمان پریود خیلی کوچیکه و در برگه نوشته GS=4.5 MM WEEKS ؛ راستش خیلی نگرانم میخوام کمکم کنید ببینم این یعنی چی؟ گفت دیواره رحم هم ضخامت داره و نوشت که 10 روز یا دیرتر مراجعه کنم. به نظر شما باز هم احتمال سقط هست ؟

ممنون از لطف شما
بهناز

Re: ساک حاملگی

سلام
بهناز جان! اینطور که متوجه شدم قطر متوسط ساک حاملگی تون مطابق با 4 هفته و نیم است. در این تایم دیده نشدن جنین و ... آنرمال نیست .اما از آنجا که طبق قاعدگی تون 6 هفته را گذرانده بودید، باید همان 1 تا 2 هفته بعد از سونوی اول، سونو را تکرار کنید تا از ایمن بودن بارداری مطلع شویم عزیزم.
كارشناس مامايي فيروز

سلام بعد از گذشت 4روز از تاریخ پریود آزمایش بتا دادم و جواب 297بود و سه روز بعد سونوگرافی انجام دادم گفتن ساک حاملگی وجود نداره، ندیدن ساک در 4هفتگی نگران کنندس؟؟؟ این موضوع نرمال یا نه؟ خواهش میکنم هرچه سریع تر جواب بدید ممنون

کارشناس عزیز از ارسال پاسخ بی نهایت متشکرم؛ خیلی نگرانم و حتی می تونم بگمیه جورایی کاملا ناامید
برام دعا کنید در اولین فرصت پاسخ سونوگرافی بعدی رو میگذارم

باز هم متشکرم با آرزوی سلامتی برای همه دوستان
بهناز
ارسال پست

بازگشت به “خون ریزی یا لکه بینی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 11 مهمان