لکه بینی با خوردن قرص اوژانسی

سلام.من آخرین روز پریودیم با همسرم رابطه داشتم وبه دلیل شکی که داشتم قر ص اوژانسی خوردم 7روز از پاک شدنم گذشت و دوباره به مدت 3روز خونریزی داشتم ام خیلی کم دوباره 3روز بعد دوباره رابطه داشتم وباز هم قرص اوژانسی مصرف کردم والان 7روز گذشته ودوباره یک لک کوچک دیدم وهنگام پاک کردن خود لک خیلی کم رنگ خونی میبینم.احتمال باردار بودنم هست؟

Re: لکه بینی با خوردن قرص اوژانسی

[quote="neda.66"]سلام.من آخرین روز پریودیم با همسرم رابطه داشتم وبه دلیل شکی که داشتم قر ص اوژانسی خوردم 7روز از پاک شدنم گذشت و دوباره به مدت 3روز خونریزی داشتم ام خیلی کم دوباره 3روز بعد دوباره رابطه داشتم وباز هم قرص اوژانسی مصرف کردم والان 7روز گذشته ودوباره یک لک کوچک دیدم وهنگام پاک کردن خود لک خیلی کم رنگ خونی میبینم.احتمال باردار بودنم هست؟[/
دوست عزیز اگر اقدام دومتون نبود عرض می کردن که احتمالش نیست. اما بار دوم قرص اورژانس در یک سیکل واحد ، اثر پیشگیری ندارد و اصلاً نباید اینطور مصرف کنید. از آنجا که اقدام دوم احتمالا مقارن با تخمک گذاری هم بوده ممکن است احتمال بارداری را ایجاد کند.
نه اینکه این لک ها احتمال بارداری ایجاد کند.این لک ها به دلل مصرف همین قرص اورژانس میتواند باشد..
كارشناس مامايي فيروز

ممنون از راهنمای تون.اگه لطف کنید راهنمایم کنید اگه مورد اینطوری دوباره برام پیش امد برای بار دوم از چه قرصی استفاده کنم.
خانم دکتر من در دوران عقد هستم وباکره هستم دخولم اتفاق نیافتاده فقط ممکنه منی بین پام ریخته شده باشه ایا احتمال بارداری هست؟
ایا احتیاج به گرفتن ازمایش خون برای بارداری هست؟
آخرین ويرايش توسط 1 on neda.66, ويرايش شده در 0.

neda.66 نوشته شده:ممنون از راهنمای تون.اگه لطف کنید راهنمایم کنید اگه مورد اینطوری دوباره برام پیش امد برای بار دوم از چه قرصی استفاده کنم.
خانم دکتر من در دوران عقد هستم وباکره هستم دخولم اتفاق نیافتاده فقط ممکنه منی بین پام ریخته شده باشه ایا احتمال بارداری هست؟
ایا احتیاج به گرفتن ازمایش خون برای بارداری هست؟
انشالله که نیست اما از نظر علمی احتمالش هست چون برای بارداری نیاز به دخول نیست لزومآً و اسپرم می تواند از همان مدخل واژن که باز است وارد شده و مسیرش را طی کند(خاصیتش همین است)
البته زوجهای بسیاری هم اقدام کامل به قصد بارداری دارند و بارداری مثلآً ماه ششم اتفاق می افتد و بنابراین ابتدا سعی کنید نگرانی رو از خودتون دور کنید و سپس برای سیکلهای بعد حتما و حتما یا قرص یا کاندوم رو به عنوان روش پیشگیری اتخاذ کنید.
و در ماههای آینده اصلآً روی تاثیر گذاری قرص اورژانس بر خودتون ، حساب نکنید که اثر ندارد.
كارشناس مامايي فيروز

نه عزیزم از همان تماس اول مایع منی، احتمال بارداری هست . من منظورم از آن 6 ماه این بود که الان استرس شدید نداشته باشید و فرض رو بر آن بگذارید که شما مانند کسانی هستید که اقدام کامل هم می کنند اما مثلاً بعد 6 ماه نتیجه می گیرند. نه از آن دسته که بارداری ناخواسته دارند.
اگر پربود عادی داشته باشید دیگر اطمینان از عدم بارداری پیدا می کنیم.
برای آزمایش 3 روز تاخیر لااقل لازم است.
قرص hd خیلی قوی ست و همان ld یا روکین هم کافیست.البته کاندوم (به شرط دقت )مسلمآً روش اول توصیه شده می باشد.
كارشناس مامايي فيروز

سلام مجدد
برای سنجش میزان اعتبار آزمایش، کاری به زمان نزدیکی نداریم، زمان قاعدگی مورد انتظارتون اگر متوجه شده باشم 8 آبان بوده است . شما چه تاریخی آزمایش دادید؟ اگر بعد از 11 آبان بوده، بله مورد اعتبار است.
تاخیر ها و بی نظمی هم می تواند به مصرف قرص اورژانس، آنهم به شکلی که شما مصرف کردید؛ برگردد.
كارشناس مامايي فيروز

سلام وخسته نباشید
7/27بود که ازمایش دادم. چند روزی حالت تهوع دارم نمیدونم مال سرما خوردگیمه یا تعصیر قرصات یا نکنه حامله هستم.ترشح هم دارم.اصلا میشه روزهای اول حاملگی ادم حالت تهوع داشته باشه؟
خانم دکتر خواهشا زود جوابما بدید :cry:
دیروز رفتم ازمایش خون امروز جوابشا گرفتم منفی بود

سلام وخسته نباشید
7/27بود که ازمایش دادم. چند روزی حالت تهوع دارم نمیدونم مال سرما خوردگیمه یا تعصیر قرصات یا نکنه حامله هستم.ترشح هم دارم.اصلا میشه روزهای اول حاملگی ادم حالت تهوع داشته باشه؟
خانم دکتر خواهشا زود جوابما بدید :cry:
دیروز رفتم ازمایش خون امروز جوابشا گرفتم منفی بود
هنوزم مریض نشدم.عادیه؟مال قرصاست؟به نظرتون چیکارکنم؟

سلام
با توجه به اینکه پیش از تاخیر قاعدگی آزمایش اول رو دادید منفی بودنش معتبر نبود عزیزم و خوب کردید که دوباره آزمایش دادید.
تهوع به احتمال شدید می تواند مربوط به مصرف همین قرص های اورژانس برای پیشگیری باشد.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “خون ریزی یا لکه بینی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 11 مهمان