Re: لکه بینی با خوردن قرص اوژانسی

سلام و خسته نباشید
من دیروز ساعت 11 صبح 4قرص ldخوردم 12 ساعت بعدش ساعت 11 شب دوباره 4تا دیگه خوردم از ساعت 2:45شب تا 5 صبح 5بار بالا اوردم بعد رفتم دکتر بهم یه امپول داد بالا اوردنم بند امد اما هنوز حالت شو دارم به نظرتون چی بخورم تا بهتر بشم.
یعنی قبل این اتفاق قرصا جذب شدن یا نه؟
اصلا استفاده کنم یا چیز دیگه ای استفاده کنم؟
اگه خواستم دفعه دیگه استفاده کنم بازم همینطور میشم ؟

فاصله ی 3 ساعت رو شما رد کرده بودید و از اون نظر نگرانی ندارد.
قرص ضد تهوع دمیترون هم عالیست.
قرص اورژانس(لوونورژسترول) رو باید از بار بعد (که البته فاصله اش با این بار باید خیلی زیاد باشد و مصرف با فاصله ی کم خاصیت پیشگیری کننده ندارد)باید مصرف کنید
كارشناس مامايي فيروز

سلام خانم دکتر .خسته نباشید
من اوایل اذر قرص ld خوردم 25 اذر پریود شدم 1 دی هم تمام شد.بعد اون با شوهرم نزدیکی محافظت شده داشتم اما الان از 12 دی تا الان 15 دی 4روزه لکه بینی دارم.
خانم دکتر دلیلش چی میتونه باش؟تو بعضی این سایت ها خوندم نوشته بود یامال حاملگیه یا حاملگیه خارج رحم.اگه مال عوارض قرصاصت 4 روز خونریزی یا بیشتر طبیعیه؟

سلام
من یکسال ونیم دارم از قرص اوژانسی استفاده میکنم که سرجمع 10 بار یشتر استفاده نکردم یا حتی کم تر،کم کم متوجه شدم که
توی دفع ام مشکل پیدا کردم پیش دکتر رفتم و بهم دارو داد ولی الان برام رادیولوژی روده نوشته
ایا قرص اوژانسی با اینقدر مصرف روی دفع و روده من تاثیر میزاره؟
یکی از عوارض این قرصا عوفنت روده است.
ممکنه ازخوردن این قرصا مشکلی برا رودم پیش امده باشه ؟

سلام
نمی شه بدون تحقیق مشکلات فعلی بیمار را 100% به یک دارو یا فاکتور نسبت داد اما چیزی که مسلم است در کل دوران باروری یک زن باید به تعداد بسیار محدود از این روش استفاده شود. و شما بیش از حد مصرف کرده اید و ممکن است عوارضی را بر جا گذاشته باشد
كارشناس مامايي فيروز

KarshenaseMamaee نوشته شده:سلام
نمی شه بدون تحقیق مشکلات فعلی بیمار را 100% به یک دارو یا فاکتور نسبت داد اما چیزی که مسلم است در کل دوران باروری یک زن باید به تعداد بسیار محدود از این روش استفاده شود. و شما بیش از حد مصرف کرده اید و ممکن است عوارضی را بر جا گذاشته باشد
یعنی خوردن 10 تا قرص در یکسال و نیم زیاده؟
با رادیولوژی روده میشه فهمید که دلیلش خوردن این قرصاست یا با ازمایشای دیگه باید فهمید؟
ارسال پست

بازگشت به “خون ریزی یا لکه بینی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 12 مهمان