لکه قهوه ای

با سلام
لطفا کمکم کنید؟من ٢۵ مرداد سقط داشتم از همون روز خونریزی داشتم ک ١٠روز بیشتر طول کشید ا دکترم مطرح کردم ک برام سونوگرافی نوشتن انجام دادم ک گفتن محصولات سقط کامل تخلیه نشده ی سری قرص برام نوشتن ک استفاده کردم.بعد اتمام قرص سونوگرافی انجام شد ک گفتن کامل دفع شده .ولی بعد سونوگرافی تا الان لکه ی قهوه ای ازم خارج میشه.دلیل این لکه ها چیه؟البته امروز خون غلیظ و با رنگ روشن دفع شد ک ادامه پیدا نکرد.خواهشن کمکم کنید خیلی استرس دارم

Re: لکه قهوه ای

سلام
اولین احتمال همان باقی ماندن بقایا ست که البته در صورت شک به سونوی قبل، می توان سونو را تکرار کرد و مطمئن و آسوده خاطر شد.
اگر هم از تخلیه کامل مطمئن باشیم که با دارو کمک می شود لکه بینی ها قطع شود
كارشناس مامايي فيروز

تشخیص با درمانگر بالینی شماست اما اگر سونوی تخلیه نداشتید عرض می کردم که حتماً الان پیگیری (از سونو تا ...) انجام دهید تااول از نبودن بقایا مطمئن شویم اما الان که سونو داشتید، بهتر است فرض را بر قاعدگی بگذاریم و اگر بیش از 8 روز طول کشید پیگیری کنیم و گرنه هیچ.
كارشناس مامايي فيروز

سلام.من هفته٢١بارداري هستم.از ديشب ٢بار لكه قهوه اي ديدم.شياف استفاده كردم.كمرم وپاهام خيلي درد ميكنه.ترخدا راهنمايي كنيد.وجود بچه رو حس ميكنم با تكان هاي خفيف.ديروز هم نزديكي داشتم.امكان خطر هست؟؟كمكم كنيد ممنون
ارسال پست

بازگشت به “خون ریزی یا لکه بینی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 8 مهمان