کارشناس محترم لطفاکمکم کنید

سلام کارشناس عزیزخسته نباشیدمن 1شنبه هفته پیش وقتی ازخواب بیدارشدم دچارلکه بینی قهوه ای شدم بعدازظهرهمون روزبه درخواست دکترم سونوواژینال دادم که جنین به همراه ضربان قل دیده شدوسنش6هفته و1روزبودتوسونونوشته بوددسیدوال مناسبه امابااین حال من لکه بینی زیادبه همراه لخته های قهوه ای داشتم درضمن من تااون روزهم استراحت کرده بودم به هرحال دکتربرام10شیاف سیکلوژست400 نوشت که شبی1دونه واژینال استفاده کنم ترشحات من الان خیلی کم شده ولی قطع نشده تازه لیزهم شده گاهی وقتارگه های خون کم هم توش دیده میشه امروزاحساس کردم دردهایی توگردن رحم دارم من قبلاهم1سقط توهفته6داشتم تروخداکمکم کنیدچیکارکنم؟اگه خدای نکرده ایندفعه چیزیش بشه منم میمیرم

Re: کارشناس محترم لطفاکمکم کنید

سلام مريم جون خدا نكنه ايشالله ك چيزي نيست همه چيز خوب پيش ميره هممون خاطره لحظه بد داريم همش نگرانيم ك دوباره پيش مياد ولي بايد توكل كرد به خودش .
تا اينجا كه خوب پيش رفتي از اين به بعدم همه چيز به اميد خدا درست ميشه ميبوسمت دعا گوت هستم منو فراموش نكن.
يا ارحم الراحمين ويا اكرم الاكرمين

سلام مریم جونم عزیزم این همه نگران نباش به قول آلما جون تا الان همه چی به خوبی پیش رفته ذهنیات بد از بارداری اولت رو از خودت دور کن تا نی نیمون ایشالله به سلامتی بدنیا بیاد هم همینطور پیش خواهد رفت
میبوسمت عزیزم

مریم جونم نگران نباش عزیزم دردی که تو دیواره ی لگنت به خاطر بزرگ شدن رحم هستش که خیلی درد داره در ضمنم فکر. های بد را ازخودت دورکن و به بزرگ شدن بچت فکر کن و حتما فردا برو دکتر عزیزم
وقتی لبخند جایی برای نشستن میگردد آرزو میکنم لبانت ان نزدیکی باشد.

maryam20016 نوشته شده:سلام کارشناس عزیزخسته نباشیدمن 1شنبه هفته پیش وقتی ازخواب بیدارشدم دچارلکه بینی قهوه ای شدم بعدازظهرهمون روزبه درخواست دکترم سونوواژینال دادم که جنین به همراه ضربان قل دیده شدوسنش6هفته و1روزبودتوسونونوشته بوددسیدوال مناسبه امابااین حال من لکه بینی زیادبه همراه لخته های قهوه ای داشتم درضمن من تااون روزهم استراحت کرده بودم به هرحال دکتربرام10شیاف سیکلوژست400 نوشت که شبی1دونه واژینال استفاده کنم ترشحات من الان خیلی کم شده ولی قطع نشده تازه لیزهم شده گاهی وقتارگه های خون کم هم توش دیده میشه امروزاحساس کردم دردهایی توگردن رحم دارم من قبلاهم1سقط توهفته6داشتم تروخداکمکم کنیدچیکارکنم؟اگه خدای نکرده ایندفعه چیزیش بشه منم میمیرم
سلام
مریم جان! لکه بینی تون قطع شده؟ رگه های خونی که داخل ترشحتون می دیدید چطور؟
این که سونو نرمال است و ضربان قلب و ساک بارداری در حالت رشد عادی هستند به نفع بارداری ایمن است حتی اگر لکه بینی داشته باشید اما با مصرف شیاف باید قطع شود.
كارشناس مامايي فيروز

سلام کارشناس عزیزخسته نباشید.ممنون ازاینکه جوابمودادید
متاسفانه بااینکه شیاف مصرف میکنم کامل قطع نشده چیزی نمیبینمادیگه.ولی صبح که شیاف ازبدنم خارج میشه گاهی وقتاخون یالکه های قهوه ای داخل موادشیاف هست دیروزکمردردودل دردهم داشتم بیشتراوقات هم درحال استراحتم دیگه نمیدونم چیکارکنم شماکمکم کنیدلطفا.

با سلام خدمت كارشناس محترم
من در هفته 18 بارداري هستم. از يك هفته پيش دچار لكه بيني شدم كه به پزشكم مراجعه كردم و برايم سونوي اورژانسي نوشت. در سونوگرافي همه چيز خوب بود و اثري از هموراژي وجود نداشت. توسط دكتر معاينه شدم و دكتر متوجه ايجاد يك پوليپ كوچك در دهانه رحمم شد. شياف پروژسترون بهم داد و گفت مقعدي استفاده كنم. استفاده كردم اما هيچ تاثيري نداشت و باز هم لكه بيني دارم. خيلي نگران بچم هستم. لطفا راهنماييم كنيد كه بايد چيكار كنم. ممنونم.

سلام
لیندا جان! احتمال اینکه خونریزی از همین ناحیه پولیپ باشد زیاد است (یعنی ارتباطی به داخل رحم و جفت و بارداری و ... نداشته باشد که بخواهد با افزودن پروژسترون به بدن درمانش کرد) یعنی اگر باردار هم نبودید همین خونریزی و لکه بینی ناشی از پولیپ رخ می داد.(چراکه سونوی داخل رحم هم نرمال است)
حال برای این پولیپ : بعضی پولیپ ها همان جا در مطب در آورده می شوند(سرپایی بدون بی حسی و ..._درد خاصی هم ندارد-)و بدیهی ست که بعد از خارج کردن پولیپ لکه بینی و ... قطع می شود.
توصیه می کنم به درمانگر دیگری نیز مراجعه کنید و از این بابت که خونریزی تون به پولیپ مربوط است مطمئن شوید و سپس راه درمان پیشنهادی ایشان...
كارشناس مامايي فيروز

با سلام خدمت کارشناس محترم
لیندا هستم. ممنون از اینکه به سوالم پاسخ دادید. یه سوال دیگه داشتم آیا الان که در هفته 21 بارداری هستم می توانم پولیپ را خارج کنم یا باید صبر کنم تا بعد از زایمان اینکار را بکنم؟ چون من در جایی خوانده بودم که در زمان بارداری رحم بسیار پرخون است و این اقدام می تواند منجر به خونریزی رحمی شود. و یه سوال دیگه آیا نمی تونم نزدیکی داشته باشم؟ چون می ترسم پولیپ خونریزی کنه. و یا خونریزی نمی کنه؟ لازم به ذکر است که الان چند وقته که دیگه لکه بینیم تمام شده . ممنون از لطفتون

سلام
درمانگر با معاینه داخلی و دیدن وضعیت پولیپ در دهانه ی رحم(اینکه چقدر به داخل واژن برجستگی داده ، اینکه با گذاشتن وسیله معاینه سریع به خونریزی می افتد یا نمی افتد و ....) توصیه به نزدیکی داشتن یا منع آن یا منع نزدیکی عمیق را باید بدهد.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “خون ریزی یا لکه بینی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 13 مهمان