Re: خونریزی و لکه بینی مشکوک به حاملگی پوچ....

سلام
صبا جان! پست های زیادی پس از سوالتون آمده بود و گمان نمی کردم سوال پاسخ نداده ای در ابتدایش باشد. در حال از اینکه دیر پاسخ می دهم متاسفم:
وضعیتی که شما دارید بسیاری از مادران داشته اند که برخی منجر به سقط شده وبرخی بارداری طبیعی رو شکل داده. فقط نباید بون سونویی با اختلاف 2 هفته تشخیص قطعی بگذاریم. چراکه ممکن است به هر علتی تخمک گذاری دیرتر رخ داده باشد و در سونوی بعدی شاهد جنین و ضربان قلبش باشیم.
در این مدت هم استراحت و شیاف درمان شماست.
از بابت شیاف هم نترسید اگر قرار بر حاملگی پوچ یا سقط باشد حتی شیاف هم جلوی آن را نمی تواند بگیرد اماا گر قرار بر بارداری نرمال باشد شیاف کمک کننده خواهد بود و شما در هر حال متضرر نمی شوید

كارشناس مامايي فيروز

ممنون بابت جولب دادنتون
من نی نیمو سقط کردم خیلی دلم شکسته خیلی.......
مادر شوهرم به همه گفته صبا مشکل داره
کارشناس عزیز من خیلی می ترسم دلیلش چی می تونه باشه
دکترم گفت دوماه بعد براتون آزمایش می نویسم
میگن کسی که دلش شکسته خدا حاجتشو میده دعاش زود بر آورده میشه پس من دعاتون می کنم هم شما هم بچه های این سایت رو
خدایا منو اینطوری امتحان نکنم قربونت برم من خیلی ضعیفم من نمی تونم جلو این حرفا بایستم خودت هوامو داشته باش تو که می دونی وضعیتمو
کارشناس عزیز یعنی من مشکلی دارم؟
امکان داره تا آخر عمر مامان نشم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اي بابا صبا جون اين چه حرفيه همه يه بار سقط داشتن والان ني ني هاي سالمي دارن خود من هم يه سقط داشتم الانم جلوگيري ميكنم تا وقتش كه اقدام كنم يعني چون سقط داشتم ديگه مامان نميشم اميت رو از دست نده به قسمت خدا اميدوار باش بگو خدايا شكرت شايد بدتر از اين برام اتفاق مي افتد وني ني مي موند وبعدش ناقص ميشد خداي ناكرده
خدایا بحق محمد وعلی وفاطمه وحسن وحسین (ع) مواظب نور چشم ما باش . . . سپردمش به خدا

سلام
صباجان! 1 بار سقط به هیچ عنوان از نظر علمی برچسب بیمار بودن یانازا بودن را به مادر نمی چسباند از نظر علمی باید حداقل 2 بار سقطرخ دهد تا ارزش این را دشته باشد مکه تستهای تشخیصی را شروع کنمه رسد به اینکه با یکبار سقط تشخیص مشکل دار بودن بری فرد گذاشته شود آنهم بدون تستی! چه رسد به اینکه همه می دانند یک سقط ممکن است در نتیجه اختلالت کروموزومی محصول لقاح اتفاق افتد یعنی این مشکل می تواند به هر دو(زن یا مرد یا هر دو) مربوط باشد.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “خون ریزی یا لکه بینی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 48 مهمان