لطفا کمک! پریودی طبیعی در زمان حا

سلام خانم کارشناس محترم. دیروز تو یه سایتی (نی نی سایت) به یه مطلبی برخوردم که نوشته بود تجربیات زیادی نشان داده که کسایی که حامله هستن هم می تونن مرتب پریود بشن تا ماه های اخر حاملگی وخیلی ها هم اینو تایید کرده بودن که نوزاد هم سالم به دنیا اومده.پریود معمولی وشدید نه لکه بینی فقط. من یک ماه ونیم یه رابطه سظحی داشتم فقط منی با واژنم تماس پیدا کرد وزود شستم و بعد از یه روز قرص های اورزانسی رو دقیق مصرف کردم
بعد از 18 روز پریود شدم طبیعی فقط رنگ خون تغییر کرده بود سر موعد هم پاک شدم الان دوروز مونده به پریودم واقعا نگگرانم از اینکه نکنه منم حامله ام و خونریزی هم دارم؟به دلایلی نمی تونم به ازمایشگاه مراجعه کنم. البته این بار کمردرد بیشتری دارم و دور نافم هم هر از گاهی خفیف درد میگیره . تورو خدا در مورد این پریودی درحاملگی لطف کنید توضیح بدید ممنونم از تون.بی صبرانه منتظر پاسختون هستم.

سلام
عزیزم هیچ راهی برا ثابت کردن عدم بارداری بجزء آزمایش وجود نداره
حتما آز بده
یا رب دستانم را سوی تو می گیرم

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد

nazly53 نوشته شده:سلام
عزیزم هیچ راهی برا ثابت کردن عدم بارداری بجزء آزمایش وجود نداره
حتما آز بده
ممنون از راهنماییت عزیزم. من هیچ کدوم از علایم بارداری رو ندارم اخه!الان 50 روز از نزدیکیم میگذره یه بار هم پریود شدم کامل. امروز هم پریود شدم.

منیر جون فکر کردی باردار شدن به این راحتیه ماکه اینقدر زور زدیم دیدیم فایده نداره حالا چه برسه به سطحیش حالا بعدها که خودت اقدام کنی میفهمی باردار شدن خیلی سخته حتی سخت تر از کوه کندن :mrgreen:

Re: لطفا کمک! پریودی طبیعی در زمان حاملگی

سلام
بله در پستهای دگیر هم عرض کردم اینکه گروهی هستند که تا چند ماه اول خونریزی قاعدگی دارند که البته شیوع بسیار کم دارد و نیز اینطور نیست که تا انتهای حاملگی بدون هیچ تغییری در الگوی قاعدگی و ... پریود شوند و ... بلکه الگوی قاعدگی متفاوت می شود.(و این خونریزی از بخشی از رحم است که ساک بارداری متصل نیست)
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “خون ریزی یا لکه بینی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 22 مهمان