لکه بینی

سلام دکتر جون
من2سال نامزد کردم وتقریبا رابطه ی کمی با شوهرم دارم با کلی مشکل جنسی10 ماهه کورتاژ کردم وبعد از کورتاژ هیچ مشکلی نداشتم الان 10 ماه گذشته و الان بعد از پریودم رگه هایی از لک تو عفونتم دارم در ضمن من هنوز پرده دارم و نزدیکی زیادی هم ندارم خواهش میکنم راهنمائیم کنید و یک دکتر خوب بهم معرفی کنید ویا استرس زیاد باعث خونریزی میشه. ممنون از وقتی که میذارد .نفیسه :roll:

سلام
نفیسه خانم
تو چنین محیطی اگه بخوای کمک بگیری باید سئوال رو درست بپرسی جملات شما تماما ضدو نقیضه با رابطه کم که کار به کورتاژ نمیکشه پس رابطه تا مرز بارداری پیش رفته .
کجا کورتاژکردی مراکز مجاز؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه جواب مثبته به همون مرکز مراجعه کن.
یا رب دستانم را سوی تو می گیرم

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد

سلام

دوستای عزیزم تا اونجایی که من میدونم کورتاز فقط برای تخلیه جنین نیست...........یک نوع کورتاژ هم هست که کورتاژ تشخیصی هست.........و اگر مشکلی از قبیل خونریزی و لکه بینی باشه کورتاژ تشخیصی انجام میشه و مشکل مشخص میشه

Re: لکه بینی

1986777 نوشته شده:سلام دکتر جون
من2سال نامزد کردم وتقریبا رابطه ی کمی با شوهرم دارم با کلی مشکل جنسی10 ماهه کورتاژ کردم وبعد از کورتاژ هیچ مشکلی نداشتم الان 10 ماه گذشته و الان بعد از پریودم رگه هایی از لک تو عفونتم دارم در ضمن من هنوز پرده دارم و نزدیکی زیادی هم ندارم خواهش میکنم راهنمائیم کنید و یک دکتر خوب بهم معرفی کنید ویا استرس زیاد باعث خونریزی میشه. ممنون از وقتی که میذارد .نفیسه :roll:
سلام
نفیسه جان! اگر ممکنه مشکلتون رو برام توضیح بدهید.(اگر مایل باشید پیغام خصوصی هم هست)
كارشناس مامايي فيروز

سلام
دوست عزیزم اگر دردی داشته باشد زیر دل است (که بدیهی ست ممکن است با پیش از قاعدگی اشتباه شود) اما اغلب دردی گزارش نمی شود.
لکه بینی و یا خونریزی اندکی ست که بعد از 2-3 روز هم ممکن است قطع شود و اغلب چند روز پیش از موعد قاعدگی، رخ می دهد.
كارشناس مامايي فيروز

سلام خدمت خانم دکترعزیز.من ۱۸روزپیش نزدیکی داشتم به طوری که کمی ازمنی داخل ولژنم ریخت.و۵روزقبل ازپریودهم نزدیکی بدون جلوگیری داشتیم.امروزموعدپریودمه ازدیروزلکه بینی دارم .به رنگ صورتی وقهوه ایه کم رنگ.دوهفته ام کمردردخیلی بدی داشتم ممکنه باردارباشم.البته من فقط ۲بار درکل پریودیام سابقه ی اینکه روزقبل لک ببینمو داشتم البته به صورتی که لک رو روزقبل میدیدم وقطع میشد تافرداش که یکهوخونریزی شروع میشد ولی لیندفعه لکه بینیم ازدیروز قطع نشده.لطفااااا کمکم کنید.دوستان شماهم اگرتجربه ای دارید کمکم کنید .ممنونم
ارسال پست

بازگشت به “خون ریزی یا لکه بینی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 14 مهمان