Re: لک بینی و خطرات احتمالی

شیری نوشته شده:سلام ببخشید من تازه وارد این سایت شدم و دقیقا نمیدونم چجوری و کجا باید سوالم مطرح کنم و کی جوابشو میگیرم؟ سوالم اینه من روز 14 پریودم شروع به د لکه بینی و خونریزی خفیف کردم که رنگشم خیلی تیره هستش و درد در ناحیه زیر شکم دارم و سینه هامم حساس شده و الان یک هفته هستش که خونریزیم قطع نمیشه پیش دکتر رفتم گفت تا زما پریود صبرکن اگر باردار نبودی برو تست پاپ اسمیر ولی برام خیلی سخته تا اون موقع صبر کنم بنظرتون ممکنه حامله باشم یا ممکنه خطرناک باشه؟
سلام
عزیزم روز 14 سیکل برای خونریزی و لکه بینی هایی که به بارداری مشکوکمان می کند زود است. و احتمال بارداری فعلا کم مطرح می شود
ممکن است عدم تعادل هورمونی، جلو افتادن قاعدگی و ... نیز باشد
برخی درمانگران سونو را نیز اگر خیلی وقت است انجام نداده اید، دز این وضعیت فعلی تون توصیه می کنند باز هم انتخاب شماست
كارشناس مامايي فيروز

Re: لک بینی و خطرات احتمالی

سلام. من در هفته ۵ ام سفط خودبخودی داشتم. چهار روز خون آبه قهوه ای داشتم و جنین روز ۲۸ ام خرداد دفع شد. بعد از سه روز بمدت ۴ روز خونریزی و ۴ روز لکه بینی داشتم. درست بعد از یکهفته دوباره لک های فهوه ای کم داشتم تا ۲۲ تیر که تبدیل به خونریزی شد و تا امردز که ۲۸ ام هست خونریزی ادامه و تقریبا زیاد شده. آیا از ۲۲ تیر من پریود شدم یا حالت طبیعی رحم بعد از سقط هست؟ چون طی یکماه بعد از سقط فقط یکهفته لکه بینی نداشتم
ارسال پست

بازگشت به “خون ریزی یا لکه بینی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 15 مهمان