الان روز 25 سیکلمه. یعنی پنج روز دیگه موعد پریودم هست.چطور مگه؟؟
دکترم قرص بهم داد و گفت اگه پریود شدم بخرم و بخورم.(چون احتمال بارداری میداد گفت فعلا نخور).

سلام کارشناس عزیز.امروز روز 28 سیکلمه و بی بی چکم مثبت شد. چقدر میتونم بهش اعتماد کنم؟کی برم آز بدم خوبه؟آخه میترسم تیتر بتام پایین باشه و استرسم رو بیشتر کنه. همچنین کی برم دکتر ؟ دلم میخواد همون دفعه اول انشاءالله صدای قلب رو بشنوم.بازم استرس.
نمیتونم استرس و نگرانیم رو کنترل کنم. میترسم مثل دفعه قبل بشه. واسه همین اصلا از مثبت شدن بی بی چک خوشحال نشدم.ب

سلام دوست عزیزم! 7 اسفند موعد پروید شماست اگر اینطور است فعلاً صبر کنید تا 2-3 روز تاخیر قاعدگی سپس با آزمایش مطئمئن شوید! بعد اگر جواب آزمایش مثبت بود مطلعم کنید تا مراحل بعدی...
كارشناس مامايي فيروز

سلام عزیزم
بتا که نرمال است به لطف خدا! مبارک باشه ! عمیقاً امیدورام که تا انتهای بارداری خوش خبر باشید!
الان م یتوانید به درمانگر انتخابی تون در بارداری مراجعه کنید و براتون سوبو تجویز می شود و نیز آزمایشات ابتدایی
اسید فولیک هم می خورید درسته؟
كارشناس مامايي فيروز

سلام خانم دکتر
من 2 سال و 2 ماهه ازدواج کردم و یک ساله که برای بارداری اقدام کردم اما بعد از 6 ماه که متوجه شدم حاملگی رخ نمیده به دکتر مراجعه کردم دکترم بدون هیچ آزمایشی براممتفورمین و کلومینفن داد 5 عدد ولی بازم نتیجه ای نداشت سری دوم 10 تا کلومینوفن و متفورمین داد و روز 13 سونو که 3 تا فولیکول خوب ئاشتم برای روز 14 وتا امپول hcg 5000 داد اما بازم نشد حالا بعد از دو دوره که دارو مصرف نکردم روز 14 برای سونو واژینال جهت فولیکو متری رفتم که مشخص شد فولیکولهای ریز در حد 3-10 دارم و تنبلی تخمدان...اما در سونو یه چیرز دیگه هم دیده شده که کتنشو میزارم لطفا راهنماییم کنیید
.....ضخامت آندومتر 5 میلیمتر و تصوير اكوژن 5 ميليمتر در ناحيه آندومتر فوندوس مشاهده ميگردد كه ميتواند از نظر clot ، ترشحات و يا پوليپ مطرح باشد........
لازم به توضیح است که من این دوره روز 50 و ان هم با آمپول پروژسترون پریود شدم...قبلا پریئدهام منظم بود ولی از وقتی اقدام به حاملگی کردم نا منظم و شدید شده

دکتر خودم گفت که یه لخته است که بعد از سیکل بعدی رفع نشد باید کورتاژ شه؟ من از کورتاژ میترسم ...آیا این کار درسته؟
و آیا این لخته نمی توتند جنین باشد؟
لازم به توضیح است که من این دوره روز 50 و ان هم با آمپول پروژسترون پریود شدم...قبلا پریودهام منظم بود ولی از وقتی اقدام به حاملگی کردم نا منظم و شدید شده

لطفا هر چه زودتر راهنماییم کنین......خیلی سر در گمم...........
قبلا از شما متشکرم

سلام
دوست عزیز!تصویری که در سونو دیده شده گزارش شده است که می تواند پولیپ باشد و یا یک لخته ساده. احتمال اینکه در سونوی بعدی دیگر وجود نداشته باشید زیاد است پس جلو جلو نگران کورتاژ نباشید.
اما در مورد کلومیفن معمولاً تعداد زیادی از افراد تحت درمان بعد از 6 ماه نتیجه می گیرند. پس نگران طولانی شدن زمان درمان هم نباشید فقط باید مراقب باشید ضمن درمان با داروهای محرکتخمک گذاری باید با سونوهای منظم از وضعیت تخمدان و اینکه دچار تحریک بیش از حد نشود اطمینان یابید.
آخرین ويرايش توسط 1 on KarshenaseMamaee, ويرايش شده در 0.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “خون ریزی یا لکه بینی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 17 مهمان