لکه بینی و درد در سمت راست لگن و ک

با سلام. من 29 سالمه و یک پسر 21 ماهه دارم که فقط تمام طول شب شیرش میدم. از اول ماه آگوست که بعد از 2 سال مرخصی زایمان شروع به کار کردم و جهت باردار شدن جلوگیری نداشتم. (جلوگیریم طبیعی بوده و از هیچ نوع دارویی مصرف نکردم) پریودم به طور منظم 20 هر ماه بود. اما این ماه 17 پریود شدم که به نظر خودم طبیعی بود. وقتی بعد از 5-6 روز کاملآ از خونریزی پاک شدم. 3 روز بعدش لکه بینی و ترشح مایل به نارنجی داشتم, که دو روز طول کشید و قطع شد. بهد از اون حدود 3-4 روز بعدش در تاریخ 27 آگوست صبخ خالت تهوع داشتم و یک تست حاملگی خانگی گرفتم که مثبت بود. و پس فرداش پیش دکتر رفتم تا تآییدش کنه. وقتی آزمایش ادرار گرفتند جواب مثبت بود اما گفتند که عفونت ادراری دارم که بهم آنتی بیوتیک(Furadantin 5 mg) داد که روز ی 4 تا به مدت 10 روز بخورم.اما دکترم نتونست سن دقیق جنین رو پیدا کنه. چون جواب مثبت با زمان پریودم مطابقت نداشت. خلاصه همون روز یعنی 29 آگوست شبش باز هم لکه بینیم شروع شد و اینبار رنگ تیره و قهوه ای بود. با دکترم که تماس گرفتم گفت احتمال داره سقط کرده باشم.اما من لکه بینی های خفیف داشتم و نه خونریزی. به همین دلیل گفته باید تا هفته 5 باید صبر کنم. چون تا اون روز دکتر حدس میزد 10 روزه حامله باشم. در ضمن من هنوز به پسرم شیر میدم و چند روزه میخوام از شیر بگیرمش اما خیلی سخته. پستونک و شیشه نمیگیره! همون اولا بعد از مثبت شدن حاملگیم وقتی شیر میدادم رحمم منقبظ و منبسط میشد. اما حالا دیگه نمیشه. دیروز صبح وقتی از خواب بلند شدم درد شدیدی شبیه درد زایمان در کمر و لگن و تخمدان راست و ران راست داشتم تا حدی که گریه میکردم و احساس سرما داشتم اما خونریزی نداشتم. فقط همون لکه بینی قهوه ای. با اوزانس بیمارستان تماس گرفتم گفتند اگه سقط باشه که کاری ازشون بر نمیاد و بهم توصیه کردند دراز بکشم و استراحت کنم. اینم بگم وقتی ادرارم و خالی میکردم دردم کمی کمتر میشد. 1 قرص مسکن خوردم و لباس گرم پوشیدم و خوابیدم. دردم آروم شد. من در نروژ زندگی میکنم. و اینا زیاد رسیدگی نمیکنند همش میگن باید صبر کنی ببینی چی میشه مثل ایران هم شیاف و دارویی واسه جلو گیری خونریزی ندارند.نمیدونم چی کار کنم دوست ندارم بچمو از دست بدم. الان هم لکه بینیم کمتر شده! لطفا بگید آیا من اون زمانی که فکر میکردم پریود شدم سقط کردم و یا احتمال خطر سقط دارم؟ آیا احتمال داره حاملگی پوچ باشه؟ ا چیز دیگه هم که ذهنمو مشغول کرده اینه که ممکنه دو قلو حامله باشم؟ تو فامیل که دو قلو ندارم. تو بارداری اولم هیچ نوع مشکلی جز همون عفونت ادراری نداشتم. در ضمن من هفته ای 4-5 روز و کار میکنم که همش سر پا هستم. پسرم و بغل میکنم. اما سر کار چیزای سنگین بر نمیدارم. ببخشید که طولانی شد!!! اگه جواب بدید ممنون میشم. با تشکر فراوااااان.

دوست من سلام عضویت شما را در سایت تبریک می گویم !
اگر اولین روز آخرین قاعدگی شما 17 آگوست بوده باشد در حال حاضر 2 هفته و 5 روز باردارید !
این علایمی که شما گفتید میتواند نشانه سقط باشد یا شاید حاملگی خارج رحمی !
شما در حال حاضر می توانید با دادن آزمایش خون و انجام سونوگرافی از اینکه آیا بادراری ادامه داردیا نه مطمئن شوید !
اگر آزمایش خون مثبت باشد با سونوگرفی باید از داخل رحمی بودن حاملگی مطمئن شوید !
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “خون ریزی یا لکه بینی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 30 مهمان