خیلی ممنونم که جوابمو دادید.
آخه من یه بار قلب نی نیم تشکیل نشده و کورتاژ کردم و دکترم گفته که حاملگی پوچ بوده و میترسم دوباره این اتفاق بیفته. چند وقت پیش هم که رفته بودم دکتر بهم گفت که هنوز ساک دیده نمیشه و شاید حاملگی خارج رحمه و منو خیلی ترسوند. و من خیلی میترسم که دوباره مثل سری قبل بشم. متاسفانه اینجا اصلا رسیدگی نمیکنن و فقط منو تا حالا ترسوندن. البته هفته بعد فکر میکنم هفته شش باشم و وقت دکتر دارم و سونو دارم که مشخص میشه که قلبش میزنه یا نه.
به نظر شما اگه اسید فولیک بخورم کمک میکنه که قلب بچه تشکیل بشه؟ و آیا ممکنه برای یه نفر چند بار حاملگی پوچ اتفاق بیفته؟

سلام
بله از لحاظ علمی احتمال اینکه کسی چندین بار حاملگی پ.چ داشته باشد هست اما از طرفی افرادی که فقط یکبار آن را تجربه کرده اند بسیار قابل توجه ترند.
اسید فولیک به تشکیل لوله عصبی و پیشگیری از نقایص لوله عصبی کمک می کند. اما اگر لکم بینی داشته باشید آن را قطع نمی کند برای لکه بینی حتی یکبار باشد و قطع شده باشد باید مراجعه کنید شاید پروژستروت لازم باشد. که این مراجعه را فوری انجام دهید عزیزم
اصلاً هم به بارداری قبلی فکر نکنید.توکل به خدا
كارشناس مامايي فيروز

سلام
میخواستم از راهنماییهاتون تشکر کنم و اطلاع بدم که الان در هفته یازدهم هستم و قلب جنین میزنه و به خاطر استفراغ های شدید به مدت سه هفته در بیمارستان بودم و هنوز هم حالم خوب نشده ولی لکه بینی ندارم. :D
ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم. من از شیاف ومکس برای حالت تهوع استفاده میکردم که دل درد شدید میگرفتم و حالت های پریود داشتم ولی حالا از قرص ومکس استفاده میکنم به نظر شما ضرر نداره؟؟ و روزی چند تا باید بخورم؟؟
البته به آلمانی اسمش ومکس هست نمیدونم اسم دیگه ای داره یا نه
ارسال پست

بازگشت به “خون ریزی یا لکه بینی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 11 مهمان