حرکت جنین در هفته 17

سلام و خسته نباشید من الان در هفته 17بارداری هستم ولی اصلا" تاکنون متوجه حرکت جنیین نشدم نه نبض و نه حرکتی به نظر شما تاکی این وضعیت طبیعی است من خیلی نگرانم دکتر برایم ازمایش کوادریپل نوشته که در هفته گذشته انجام دادم و در این هفته جوابش را می گیرم ولی استرس دارم از این وضعیت خواهشمندم راهنمایی کنید

سلام عزیزم
اگر بارداری اول را تجربه می کنید ممکن است تا هفته ی 20 بارداری هیچ حرکتی را احساس نکنید . اما بعد از هفته ی 22 ، حرکات جنین برای شما ملموس خواهد شد . در حال حاضر سمع صدای قلب جنین توسط پزشکتان ، روند طبیعی بارداری شما را نشان خواهد داد . پس جای نگرانی نیست .
در پناه امام عصر آرام و موفق باشید.
 کارشناس مامایی

golenarges نوشته شده:سلام عزیزم
اگر بارداری اول را تجربه می کنید ممکن است تا هفته ی 20 بارداری هیچ حرکتی را احساس نکنید . اما بعد از هفته ی 22 ، حرکات جنین برای شما ملموس خواهد شد . در حال حاضر سمع صدای قلب جنین توسط پزشکتان ، روند طبیعی بارداری شما را نشان خواهد داد . پس جای نگرانی نیست .
من 17 هفته باردار هستم خواهر شوهرم با برادرم ازدواج کردند بچه آن ها میکرو سفال است الان من خیلی نگران هستم خیلی ازمایش دادم دعام کنید

الهي...انشالله تكوناشو بزودي حس كني..جان..من عاشق اين لحظه ام. توروخدا برام دعا كنين مامانا و همه بچه هاي منتظر
wwwعزيز نگران نباش اگه ازمايش دادي و مشكل نداشتي چرانگراني.اروم باش گلم برات بده استرس
ارسال پست

بازگشت به “کاهش حرکت جنین”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 13 مهمان