خونریزی ونداشتن ضربان قلب جنین

باسلام من در تاریخ 93/11/09به علت کیست آندومتریوز iuiشدم بعد از18روز ازمایش بتا 564شد ولی بعد از یک هفته از ازمایش دچار خونریزی شدم که سونو گرفتم ودر سونو ساک حاملگی دیده شد با هموراژی وسیع دوروز بعد سونو آزمایش بتا راانجام دادم که 11000شده بود دکتذر گفت جای نگرانی نیست اما سه روز بعد ازمایش که سونوی واژینال گرفتن گفتن جنین ضربان نداره و بایستی تا دوهفته صبر کنی اگر سقط شد که هیچ وگرنه برم بیمارستان تا بگن چطوری سقط کنم ؟با نشون دادن آزمایشات به دکتر دیگه گفتن نه جنین هنوز کوچیکه وتا هفته هفتم احتمال تشکیل قلب هست ؟الان واقعا نمیدونم چی میشه، امیدوار باشم یانه ؟البته من حالت تهوع ویبوست نیز دارم ایا ممکنه به علت مصرف پروژسترون باشه ؟لطفا جواب بدید؟درضمن نحوه محاسبه سن بارداری درروش iui چگونه است ؟

Re: خونریزی ونداشتن ضربان قلب جنین

دوست خوبم سلام...
به خدا توکل کنین.انشاالله هیچ مشکلی نباشه و جنین و قلبش هم دیده بشه.
دکتر من بهم گفت پنج هفتگی بیا برات سونو واژینال انجام بدم تا از وجود قلب جنین خیالت راحت بشه و البته چون توی پنج هفتگی خیلی کوچیک بود به زور دیده میشد.شما انگار یکم زود اقدام کردین!؟فکر میکنم الان جنین خیلی کوچیک باشه!

Re: خونریزی ونداشتن ضربان قلب جنین

امید 93 نوشته شده:باسلام من در تاریخ 93/11/09به علت کیست آندومتریوز iuiشدم بعد از18روز ازمایش بتا 564شد ولی بعد از یک هفته از ازمایش دچار خونریزی شدم که سونو گرفتم ودر سونو ساک حاملگی دیده شد با هموراژی وسیع دوروز بعد سونو آزمایش بتا راانجام دادم که 11000شده بود دکتذر گفت جای نگرانی نیست اما سه روز بعد ازمایش که سونوی واژینال گرفتن گفتن جنین ضربان نداره و بایستی تا دوهفته صبر کنی اگر سقط شد که هیچ وگرنه برم بیمارستان تا بگن چطوری سقط کنم ؟با نشون دادن آزمایشات به دکتر دیگه گفتن نه جنین هنوز کوچیکه وتا هفته هفتم احتمال تشکیل قلب هست ؟الان واقعا نمیدونم چی میشه، امیدوار باشم یانه ؟البته من حالت تهوع ویبوست نیز دارم ایا ممکنه به علت مصرف پروژسترون باشه ؟لطفا جواب بدید؟درضمن نحوه محاسبه سن بارداری درروش iui چگونه است ؟
دوست عزیز! این جور که متوجه شدم زمانی که سونو واژینال شدید حدود 6 هفته بارداری(طبق قرار داد-یعنی حدود کمتر از 2 هفته قبل از IUI) بوده اید . درست که واژنیال 1 هفته زودتر نشان می دهد اما خیلی مواقع باید تا 7 هفته برای واژینال و تا 8 هفته برای شکمی (برای رویت قلب) صبر کرد .پس تا 1 هفته نگذرد هیچ تشخیص منفی نمی گذاریم.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “علایم خطر در بارداری ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 3 مهمان