زمین خوردن در بارداری

سلام
من در هفته 13بارداری هستم، دو روز پیش من زمین خوردم و خوشبختانه به شکمم ضربه نخورد فقط با دست و دو زانو زمین خوردم، میخواستم ببینم برای جنین مشکلی پیش نیومده؟ من لکه بینی نداشتم، و اینکه در لباس زیرم احساس نم دارم، خواهش میکنم جواب منو بدین

Re: زمین خوردن در بارداری

سلام من دیروز رفتم دکتر گفت چون جنین تازه هست نمی خوام بفرستم سنو گرافی گفتن اگه تا هفته 16 اگه آبریزش همراه با ترشح داشتی بیا که برات بنویسم، من الان آبریزش با ترشح سفید رنگ دارم، میخواستم بدونم تا این دو هفته اتفاقی برای جنین نمیفته و اینکه آیا این آبریزش قطع میشه یا نه؟ من الان13 هفته 6روزمه، من خیلی نگرانم، ممنون که جوابمو دادین.

فهیمه جون ابریزشت زیاده؟؟؟؟یعنی پد میزاری؟؟؟اگه زیاده بری سونو بهتره ولی اگه زیاد نباشه در حد نم در لباس زیر باشه بچه ات سالمه.
ترشح سفید رنگ که طبیعیه.
نه ماه انتظار،،،و یک عمر نگرانی،،،حس آزاد دخترانه را،،،به مهر مادری دادن،،،بزرگترین ایثار یک زن است..

فهیمه نوشته شده:سلام من دیروز رفتم دکتر گفت چون جنین تازه هست نمی خوام بفرستم سنو گرافی گفتن اگه تا هفته 16 اگه آبریزش همراه با ترشح داشتی بیا که برات بنویسم، من الان آبریزش با ترشح سفید رنگ دارم، میخواستم بدونم تا این دو هفته اتفاقی برای جنین نمیفته و اینکه آیا این آبریزش قطع میشه یا نه؟ من الان13 هفته 6روزمه، من خیلی نگرانم، ممنون که جوابمو دادین.
سلام
اگر مایع آمنیوتیک باشد که از موارد اورژاتس است و مراجعه سریع می خواهد اما اغلب مادران ترشحات رقیقشون رو با مایع آمنیوتیک اشتباه میگیرند.
آبریزش خروچ ناگهانی آب است به رقت ادرار . نه اینکه شما فقط خیسی لباستون رو شاهد باشید.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “علایم خطر در بارداری ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 2 مهمان