زمین خوردن در هفته 15

سلام خدمت کارشناس محترم
من هفته 15 بارداری هستم. به نظر شما زمین خوردنی که ضربه ای به شکم وارد نشده باشد ممکن است خطرناک باشد؟ من امروز زمین خوردم ولی با زانو و دست مانع از ضربه به شکمم شدم ولی و دست و زانویم زخم شد... خیلی خیلی نگرانم. به نظر شما ممکن است مشکلی بوجود آمده باشد؟ اگر خدایی نکرده مشکلی پیش آمده باشد علایم خطر را لطفا بگویید. خیلی خیلی ممنون میشم اگر جواب سوالم را بگید.

سلام
دوست عزیز! تشخیص با درمانگر بالینی شماست اما در چنین ضربه هایی که اصلاً به شکم و لگن مادر هیچ آسیبی وارد نمی شود تنها مشکل استرس و اضطراب مادر است که گاهی مشکل ساز می شود(همانطور که می دانید استرس ناگهانی حتی قادر است جریان را به لکم بینی نیز بکشاند)
پس ضمن آرامش کامل و راحتی خیال از نبود هیچ مشکلی و د راس تمام آنها توکل به خدای مهربان - که حافظ همه ی ماست حتی در لحظاتی که نمی دانیم- سعی کنید استرس بیهوده را از خودتون دور کنید.
علائم هشدار: لکه بینی / درد زیر دل(شبیه انقباضات دوران قاعدگی/ تیر کشیدن به کشاله ران
كارشناس مامايي فيروز

Re: زمین خوردن در هفته 15

سلام.ببخشید میشه جوابم زود بدین.من پشت خواهر واستاده بودم اونم خم شد و باسنش خورد به شکمم و همون لحظه درد گرفتم وگفتم اخ.من ۲۰ هفتمه.وجفتم قدامیه.آیا کیسه اب ازضربه درمقابل بچه مواظب میکنه ؟؟؟؟دایی خودم معلولیت داره به خاطر اینکه خالم به سرعت رفته تو بغل مادربزرگم و ضربه وارد شده.ایا این شصربه میتونه مثل اون باشه.ایا خطری بچه رو تهدید میکنه؟ممنون میشم زود بگین.
ارسال پست

بازگشت به “علایم خطر در بارداری ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 10 مهمان