حرکت جنین

با سلام. من در هفته 28 بارداری هستم. چند روزیه که حرکتهای جنینم خیلی دردناک شده. بطوریکه دردش از پشت ناف تا زیر شکمم کشیده میشه میخواستم بدون که این حرکتها طبیعیه؟ یعنی از این به بعد بیشتر هم میشه یا نه؟

سلام
دوست عزیزم! معمولاً مادران حرکت جنینشان را دردناک بیان نمی کنند. به منظور پیش گیری از تشخیص جابه جای علت درد ( خواه حرکت جنین یا وجود علت همراه) بالینی درد را علت یابی بفرمائید.
كارشناس مامايي فيروز

Re: حرکت جنین

سلام خسته نباشيد
من هفته ى ٢٠ باردارى هستم بخاطر غلظت خون كه دارم آسپرين ميخورم، آمپول enoxaparin هم هرشب ميزنم، سونو گرافى هم كه ميرم همه چى طبيعيه،ولى من حركت جنين رو حس نميكنم خيلى نگرانم نكنه مشكلى داشته باشه، ضمنا ميخواستم بدونم اين آمپول مشكلى براى جنين يا خودم إيجاد نميكنه؟
ممنون از راهنماييتون

سلام دوست عزیز ایشاا....... بزودی احساس میکنی
من در هفته 21 حرکتش رو احساس کردم
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

Soha2014 نوشته شده:سلام خسته نباشيد
من هفته ى ٢٠ باردارى هستم بخاطر غلظت خون كه دارم آسپرين ميخورم، آمپول enoxaparin هم هرشب ميزنم، سونو گرافى هم كه ميرم همه چى طبيعيه،ولى من حركت جنين رو حس نميكنم خيلى نگرانم نكنه مشكلى داشته باشه، ضمنا ميخواستم بدونم اين آمپول مشكلى براى جنين يا خودم إيجاد نميكنه؟
ممنون از راهنماييتون
سلام
ممکن است تا 22 هفته حس نکنید و نرمال است و بعد از آن هم : ممکن است فقط حرکتهای کوچکی از قبیل بال زدن پروانه و ... حس کنید.
این آمپول جزو گروه B و مجاز است .
می توانید نظر متخصص دیگری رو نیز در زمینه ی اینکه آیا واقعاً مصرف هر دو لازم است یا خیر بپرسید.البته روتین تجویز این داروها همین شکل است فقط باید هر 3 ماه یکبار این فاکتورها PT، PTT، INR اندازه گیری شود.اگر هم فرد علامت دار باشد (خونریزی و ...) زودتر باید تست شود.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “علایم خطر در بارداری ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 8 مهمان