متوقف شدن بارداري

سلام،وقتتون بخير ،ممنون كه وقت ميزاريد ، ببخشيد امروزدكتر من تو مطب خودشون سونو انجام دادن گفتن الان بايد جنين شش هفته باشه ولي تو پنج هفته رشدش متوقف شده ، ساك بارداري و جنين تشكيل شده ولي صداي قلب شنيده نشد ،آخرين پريودم ٧ بهمن بوده و روز پريود عدد بتاي من ٧٥ بود ،من تا الانم لكه بيني نداشتم ، و كاملا طبيعي و بدون دارو باردار شدم ،
براي ١٠ روز ديگه باز سونو نوشتن
ميشه اشتباه شده باشه؟ امكان رشد مجدد وجود داره؟ اميدي هست؟😭
😭
آخرین ويرايش توسط 1 on Samin67, ويرايش شده در 0.

Re: متوقف شدن بارداري

سلام دوست عزیز
ساک حاملگی در حدود هفته 5_7پس از آخرین چرخه قاعدگی شکل گرفته و در نیجه در سونوگرافی واژینال در هفته سوم تا پنجم قابل مشاهده است. در صورتیکه پریود های نا منظمی داشته اید احتمال دارد تخمک گذاری و لقاح دیرتر اتفاق افتاده باشد بهترین راه تشخیص سلامت حاملگی انجام سونو مجدد میباشد. امیدوارم حاملگی ختم به خیر شود
كارشناس مامايي فيروز

سلام تو روخدا جواب منو بدین من ۱۷ هفته دوروز بودم رفتم سونو انومالی . اونجا بهم نگفتن ک تیغ بینی جنین کوتاهه ولی دیروز جواب سونو رو بردم پیش متخصص میگن ک تیغ بینی نوزاد کوتاهه.NB:۴.۸mm این اندازش بود ب نظر شما کوتاهه خیلی استرس دارم از وقتی اینو بهم گفتن همش گریم میگیره

سلام
من 27 مرداد امسال لاپاراسکوپی داشتم بدلیل بارداری خارج از رحم البته بارداری با کمک مصرف دارو و تحت نظر پزشک بوده است. قابل ذکر است که لوله سمت چپم در عمل مسدود شده است
بعد از این موضوع هر بار که نزدیکی دارم بیشتر مواقع خونریزی رخ میدهد که مقدارش کم است. یک بار آزمایش پاپ اسمیر هم دادم که وجود التهاب را نشان میداد که دکتر برایم قرصهایی تجویز کردند که مصرف نمودم ولی باز هم این اتفاق میافتد. آیا وجود این خونریزی علت خاصی میتواند داشته باشد و اینکه امکان دارد وجود این خونریزی ها مانع بارداری ام شود.
چون برایم خیلی مهم هست هرچه زودتر باردار شوم

سلام دوست عزیز
خونریزیهای بعد از نزدیکی علل مختلفی دارد مثل عفونت‌ها، سرویسیت، پولیپ دهانه رحم، خشکی واژن، واختلالات هورمونی.... که باید هر کدام از این موارد مورد بررسی قرار گیرد و همه این عوامل به نحوی در بارداری و ادامه آن نقش دارند
كارشناس مامايي فيروز

سلام ممنونم ازتون كه وقت ميزاريد
من امروز رفتم سونوگرافي
بهم گفتن سن بارداريم شش هفته و چهار روز هست و ساك و زرده تشكيل شده ولي جنين رويت نشده لكه بيني هم ندارم و تمام علايم بارداريم هنوز هم هست
خواستم ببينم جاي اميدواري هست؟🥺
دكترم گفت بارداريه پوچه
خيلي ترسيدم😢
پیوست ها
88F4E28C-58DC-40E9-AC9A-5479A188875D.jpeg

سلام ممنونم ازتون كه وقت ميزاريد
من امروز رفتم سونوگرافي
بهم گفتن سن بارداريم شش هفته و چهار روز هست و ساك و زرده تشكيل شده ولي جنين رويت نشده لكه بيني هم ندارم و تمام علايم بارداريم هنوز هم هست
خواستم ببينم جاي اميدواري هست؟🥺
دكترم گفت بارداريه پوچه
خيلي ترسيدم😢

سلام،وقتتون بخیر
من 29م بهمن ماه روز ششم پریودم بود ک رابطهء کنترل نشده داشتم،سریع دوتا قرص اوسیز خوردم،بعد از چهار روز ب مدت دو روز و نیم پریود شدم،
و الان هنوز پریود نشدم،زمان پریودم هر ماه بیست چهارم یا بیست و پنجمه،
در این مدت هم س باز بیبی چک استفاده کردم ا اخرین بار هم دیروز بوده،یعنی سه یا چهار روز از دیر شدنه پریودم،و هر بار هم منفی بوده،
پس چرا پریود نشدم هنوز؟باید چیکار کنم؟
ارسال پست

بازگشت به “علایم خطر در بارداری ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 5 مهمان