ترشح از پستان ها

باسلام . من هفته 20 بارداری هستم تقریبا 2 هفته میشه که ترشحات آبکی از سینه هام دارم . بدون اینکه دست بزنم یا فشاری وارد بشه لباسم خیس میشه به اندازه یه سکه کوچک. چند بار در روز و احساس میکنم هر روز میگذره بیشتر میشه . آیا این مورد از الان زود نیس ؟ باید به پزشکم مراجعه کنم؟

Re: ترشح از پستان ها

سلام دوست عزیز
ترشح سینه ممکن است از هفته ۱۵شروع شود وتا آخر سه ماهه سوم بارداری ادامه داشته باشد وجای هیچگونه نگرانی ندارد.بهتر است در مواجه با ترشح سینه این موارد را رعایت کنید.
لباس گشاد بپوشید
از پدهای مخصوص سینه یا پارچه های نرم جهت جذب مایع استفاده کنید وهر چند ساعت یکبار این پدها را عوض کنید چون ممکن است این ترشح به همراه بو باشد
كارشناس مامايي فيروز

محل قرار گرفتن جنین

با سلام و خسته نباشید و همچنین تشکر فراوان به خاطر پاسخ دهی خوبتون.
من هفته 24 هستم در سونو انومالی هفته 18 همه چیز نرمال بوده اما الان که بچه تکون می خوره بیشتر اوقات تقریبا 4 انگشت زیر نافم ضربه می زنه بعضی وقت ها هم روی ناف . می خواستم بدونم که خیلی پایین نیست ؟ دکتر بهم گفته تا هفته 32 سونوگرافی ندارم ایا برای تشخیص این که جنین پایین هست یا نه سونو لازم نیس انجام بشه؟ با تشکر

Re: ترشح از پستان ها

سلام دوست عزیز
زمانیکه ۲۴هفته باردار هستید ارتفاع رحم شما باید حدودا ۳انگشت بالای ناف باشد و مکان ضربه خوردن زیاد مهم نیست.درمانگر شما در هر ویزیت بارداری ارتفاع رحم را کنترل میکند در صورت پایین بودن ارتفاع رحم برای شما سونو درخواست مینماید
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “علایم خطر در بارداری ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 7 مهمان