Re: هفته پنج بارداری دیده نشدن جنین

سلام كارشناس عزيز ،
من از ايران زندگى نمى كنم ، خيلى دوست دارم كمكم كنيد و نظر يك كارشناس ايران رو بدونم ، من ١٨ خرداد تاريخ اولين روز از آخرين پريودم بوده و روز اقدامم ١٧ روز بعد مطمئنن ٤ تير ماه بوده همون يك بار و دوره پريودم ٣٠ روزه بود ، ديروز ٦ مرداد رفتم دكتر ساك حاملگى تشكيل شده بود و يه چيزى كوچيك توى ساك ، ولى قلب و جنين ديده نشد ، خيلى گريه كردم ، سينه هام يك مقدار درد گرفته ولى هيچ حالت تهوع يا هوسى ندارم، دكتر دوباره وقت داده ٥شنبه ١٢ مرداد برم ببينه ، به نظر شما اميدى هست ؟؟؟ امكان داره زود بوده چون از زمان لقاح من ٤ هفته و ٥ روز بودم ديروز يا بايد از زمان پريود حساب كرد حتماً.
منتظر جوابتون هستم
مرسى ازشما

سلام وقتتون بخير من در روز ٤٩ سونو واژينال انجام دادم اما فقط ساك خالي با حاشيه كمي نامنظم ديده شد و سن اون هم ٥ هفته و ٤ روز گفته شد يك هماتوم كوچيك هم در كنارش ديده شد من اصلا درد يا لكه بيني تا به امروز نداشتم و دكتر برام ١٠ روز ديگه تكرار سونو نوشته ايا هيچ اميدي وجود داره؟
البته از روز بعد سونو دكتر بهم پروژسترون داده كه روزي يك عدد استفاده ميكنم

اولين ازمايشم ٧تير با بتا ٧٤ بوده و دومين ١٣ تير با بتا ٨٦٢ قود سونوگرافي در ٢٨ تير سن حاملگي ٥ هفته و ٤ روز با msd=9mm گفته

نازك جون نوشته شده:٢٠ تير ماه هم بيبى چك مثبت شد و ٢١ تير آزمايش خون دادم كه اچ سى جى تيتر ٤٠١ بود .
سلام
با توجه به تمام اوضاعی که شرح دادید ،
زمان آزمایش مثبتتون حداقل 4 هفته داشته اید(طبق قرارداد مامایی) و طبق همین قرار داد است که باید 6 هفته به بعد جنین و کیسه زرده حتما ! رویت شود.
یعنی اگر قرار باشد لقاح را در نظر بگیریم و نه اولین روز آخرین پریود را، در این صورت دیگر گفته نمی شود که 6 هفته جنین و ...
بلکه می شود 4 هفته و قلب هم می شود مثلآ 5 هفته.
كارشناس مامايي فيروز

Montazer96 نوشته شده:سلام وقتتون بخير من در روز ٤٩ سونو واژينال انجام دادم اما فقط ساك خالي با حاشيه كمي نامنظم ديده شد و سن اون هم ٥ هفته و ٤ روز گفته شد يك هماتوم كوچيك هم در كنارش ديده شد من اصلا درد يا لكه بيني تا به امروز نداشتم و دكتر برام ١٠ روز ديگه تكرار سونو نوشته ايا هيچ اميدي وجود داره؟
البته از روز بعد سونو دكتر بهم پروژسترون داده كه روزي يك عدد استفاده ميكنم

اولين ازمايشم ٧تير با بتا ٧٤ بوده و دومين ١٣ تير با بتا ٨٦٢ قود سونوگرافي در ٢٨ تير سن حاملگي ٥ هفته و ٤ روز با msd=9mm گفته
سلام
عزیزم در زمان سونو حداقل 6 را داشته اید و جنین و کیسه زرده لااقل باید رویت می شده.
پس با 1 هفته فاصله از سونوی قبلی، اگر سونودهید کافیست تا تشخیص قطعی شود
كارشناس مامايي فيروز

سلام به کارشناس محترم..من با ۴۵ سال سن و بعد از شش ماه که برای اولین بار ازدواج کردم و دو ماه درمان دارویی شدم واسه بارداری اما باردار نشدم ..تا اینکه ۱۳ شهریور اخرین روز پریودم بود و بعد از ۳۹ روز که پریود نشدم ازمایش بتا دادم و مثبت بود ...۲۵ مهر رفتم سونو گفتن ساک حاملگی ۳/۳ م م و سن بارداریم ۵ هفته بود...دکتر گفت ۲۰ روز دیگه برو سونو..امروز رفتم سونو...سونو میگه ۵ هفته و سه روزه و ساک حاملگی ۷/۱ م م ....خیلی ناراحتم...یعنی چی؟؟ احتمالات چیه؟

سلام
عزیزم متاسفانه ساک بارداری رشد مناسب روزی 1.1 را نداشته و به احتمال زیاد بارداری نرمالی نخواهد بود
نگران نباشید مجدد برای بارداری اقدام خواهید کرد و انشالله سریع نتیجه می گیرید
این قبیل بارداری ها بسیار شایع است
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “سونوگرافی در بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 10 مهمان