هفته پنج بارداری دیده نشدن جنین

سلام.خدمت کارشناسان .من هفته پنج بارداری هستم ورفتم سونو انجام دادم ودکتر گفت هیچ چیزی در رحم نیست .گفتن دوهفته دیگه برای انجام نمود سونو برم وشاید لقاح آبی از انجام شده .وگفتن احتمال حاملگی خارج از رحم وجود داره .خیلی استرس دارم .به نظر شما مشکلی پیش میاد :?

Re: هفته پنج بارداری دیده نشدن جنین

بله بیش از 1.5 برابر شده و خوب است.
اما سونو رو بهتر بود عقب نمی انداختید.
چراکه اگر درصد کمی حتی بارداری خارج از رحم محتمل باشد، در دو هفته می تواند به راحتی به لوله ها آسیب بزند یا به هر محل دیگری که بارداری شکل گرفته باشد(به جز رحم)
چون بالای 1500 باید در رحم دیده شود.!
كارشناس مامايي فيروز

تب حصبه دربارداری

سلام.ممنون از سایت خوبتون.من هفته 10بارداری هستم .ازمایش چکاب کامل که دادم تب حصبه داشتم 1.40 بود .پزشک عمومی به من گفت تب حصبه دارم وزود باید برم پیش دکتر زنان تا بهم دارو بده .منم ازمایشم رو بردم پیش دکتر زنان گفت ازمایشات هیچ مشکلی نداره و دارویی هم برام ننوشت .ایا این مقدار تب حصبه مشکل ساز هس.ممنون

منظورتون بخش هایلایت شده است؟
تا جایی که من متوجه شدم روبلا که سرخجه هست igg اش مثبت است یعنی تماس قبلی یا تزریق واکسن داشته اید
ولی igm که بیانگر ابتلای فعلی ست منفی بوده.
این از این.
امادر کل یک عکس که رنج نیمه دوم آزمایش هم درست معلوم باشد بفرستید که بخش پایین رو هم چک کنم
كارشناس مامايي فيروز

سلام كارشناس محترم وقتتون بخير من در روز ٤٩ سونو واژينال انجام دادم اما فقط ساك خالي با حاشيه كمي نامنظم ديده شد و سن اون هم ٥ هفته و ٤ روز گفته شد يك هماتوم كوچيك هم در كنارش ديده شد من اصلا درد يا لكه بيني تا به امروز نداشتم و دكتر برام ١٠ روز ديگه تكرار سونو نوشته ايا هيچ اميدي وجود داره؟
البته از روز بعد سونو دكتر بهم پروژسترون داده كه روزي يك عدد استفاده ميكنم
ارسال پست

بازگشت به “سونوگرافی در بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 14 مهمان